Akku navigaattoriin TomTom Via 135 M / 1515 / 1535TM / GO Live 1535 M - 800mAh, 3.6V - 3.7V, P11P17-14-S01 vaihtoakku GPS-laitteeseen + Työkalu
(1 arvostelut)
Tuotenumero: 928583
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivää
Yhteensopiva
sis. alv
1x Akku 800mAh+ Työkalu
1x Akku 800mAh+ Työkalu
1x Akku 800mAh
1x Akku 800mAh
Yleiskatsaus
Navigaattorin vaihtoakku:
✔ 100% yhteensopiva tarvikeakku - korvaa navigaattorin TomTom alkuperäisen akun P11P17-14-S01
✔ Pitkä käyttöaika - laadukas ja tehokas akku, korkea 800mAh kapasiteetti
✔ Nauti navigoinnista ilman virtajohtoa - pitkä käyttöaika vapauttaa pitkästyttäviltä lataustauoilta
✔ Pitkä käyttöikä täydellä teholla - moderni Litium-tekniikka ilman vaikutusta muistiin
✔ Sertifioidusti turvallinen - suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä
✔ Säännöllinen ja kattava testaus - jokainen kenno tutkitaan erikseen
Akun tekniset tiedot:
Tuotemerkki: CELLONIC vaihtoakku
Kapasiteetti: 800mAh
Jännite: 3.6V - 3.7V
Teknologia: Litiumionit
Mitat: 43,4 x 37,2 x 5,7mm
Väri: Musta
Työkalusarja sisältää:
4 x torx-ruuvimeisseli (1x T3, 1x T4, 1x T5, ​​1x T6)
1 x pentalobe-ruuvimeisseli (TS1)
1 x ristipääruuvimeisseli (1,7 mm)
1 x litteä ruuvimeisseli/uraruuvimeisseli (2 mm)
3 x muovitaltta/muovivipu (kannen avaamiseen)
2 x imukuppi (näytön nostamiseen)
1 x pinsetit
1 x metallilasta/metallinostin
1 x SIM-kortin poistotyökalu
1 x plektra
1 x teippi/näyttötarra (mitat n. 50 x 28 mm)
★ 3 vuoden takuu ★
Tekniset tiedot
Tuotenumero: 928583
Paino: 124 g
Jännite: 3.7V