2x Akku + Tupla Laturi kameraan Canon 1000D, 450D, 500D, EOS Rebel T1i, Rebel XS, Rebel Xsi, LP-E5, LC-E5 - LP-E5 (1020mAh, 7.4V) tuotemerkiltä CELLONIC
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
Kahden akun tuplalaturi LCD-näytöllä + 2 kameran akkua edullisessa yhteispakkauksessa!
Onko alkuperäinen akkusi viallinen tai etsit vara-akkua kameraasi? CELLONIC-vaihtoakut sopivat Canon digikameroihin, mm. malleihin EOS 1000D, EOS 500D, EOS 450D. Tarvikeakut korvaavat alkuperäisen akun LP-E5 LP E5 tai identtisen alkuperäisen akun. CELLONIC-vaihtoakuissa on 1020mAh kapasiteetilla tarpeeksi energiaa ja käyttöaikaa pitkäaikaiseen kuvaukseen, kelistä riippumatta.Älykäs ja pieni laturi USB-virtaliitännällä lataa kaksi kameran akkua samanaikaisesti nopeasti ja akkuja säästäen. Kameran laturia voidaan käyttää USB-latausjohdoilla, joissa on USB-C- tai micro-USB-liitäntä, niin kotona, reissussa kuin autossakin. Näin akkua voi ladata myös muualla, ei pelkästään verkkovirran kautta kotona. LCD-näyttö näyttää latauksen tilan.
Uutta virtaa kameran vara-akulla
✔ 100% yhteensopiva vara-akku kameraan Canon, alkuperäisen akun LP-E5 LP E5 vaihtoakku
✔ Tehokas ja pitkäikäinen tarvikeakku
✔ Täyttä tehoa myös pidemmässä käytössä, moderni Litium-tekniikka ilman vaikutusta muistiin
✔ Sertifioidusti turvallinen, suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä
✔ Jokaiset akkukennot testataan ennen kokoamista
Akun tekniset tiedot
Kapasiteetti:Â 1020mAh
Jännite: 7.2V - 7.4V
Akkutyyppi: Litiumionit
Tuplalaturi USB-liitännällä ja LCD-näytöllä
✔ Nopea laturi lataa 2 kamera-akkua samanaikaisesti
✔ Liitännät: micro-USB- ja USB-C-portti - lataus kaikilla USB-C tai micro-USB-latausjohdoilla, kotona, autossa, varavirtalähteen kautta matkalla, jne.Â
✔ Pienikokoinen - sopii mukaan matkalle tai autoon
✔ LED-näyttö - näyttää molempien akkujen latauksen etenemisen erikseen sekä mahdollisen viallisen akunÂ
✔ Input: 5V – 2A max. kameran akun laturi
✔ Output 1 x akku: 700 mA / akku
✔ Output 2 x akku: 500 mA / akku
Keskimääräinen latausaika:
Akut max. 1000mAh: 1 akku ~ 1h 45min / 2 akkua ~ 2h 30min
Akut max. 2000mAh: 1 akku ~ 3h 30min / 2 akkua ~ 5h
Akut max. 3000mAh: 1 akku ~ 5h 15min / 2 akkua ~ 7h 30min
★ 3 vuoden takuu ★
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja siksi tarjoamme 36 kuukauden takuun!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 935036 |
|---|---|
| Paino: | 184.2 g |
| Pituus: | 180 mm |
| Leveys: | 130 mm |
| Korkeus: | 40 mm |
| Jännite: | 7.4V |
| Teknologia: | Litiumionit |
| Kapasiteetti: | 1020mAh |
| EAN: | 4063714011959 |
| Valmistajan tuotenumero: | CC-LPE5 |
Arvostelut
Vielen Dank für alle Mitarbeiter und sehr gut deine Bestellung. Vielen Dank Akku hat ist sehr gut.
Vielen Dank für alle Mitarbeiter und sehr gut deine Bestellung. Vielen Dank Akku hat ist sehr gut.
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |