Vastavalosuoja kameraan Canon EF 24-70mm f/4L IS USM
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
Ota selkeitä kuvia auringonpaisteessa ilman häikäisyä - Kukka- / Tulppaani- / Terälehti- Bajonetti vastavalosuoja tuotemerkiltä CELLONIC
Vastavalo, hajavalo tai sivuvalo vähentävät kuvasta kontrastia ja värien kirkkautta, lisäksi kuvaan voi tulla häikäisyä. Kameran objektiiviin asetettava vastavalosuoja lisää kuvien kontrastia, värien voimakkuutta ja kuvien tarkkuutta. Lisäksi irrotettava vastavalosuoja antaa objektiivin uloimmalle linssille lisäsuojaa kolhuilta, sadepisaroilta ja pölyltä.Vastavalosuoja Ø 77mm Kukka- / Tulppaani- / Terälehti- Bajonetti parantaa kuvien laatua ja suojaa objektiivin. Tuotemerkin CELLONIC vastvalosuoja korvaa kameran alkuperäisen vastavalosuojan Ø 77mm. Muovi materiaalina.
Vastavalosuoja Ø 77mm Ø 77mm Kukka- / Tulppaani- / Terälehti- Bajonetti tuotemerkiltä CELLONIC
✔ 100% yhteensopiva Ø 77mm kameraan✔ Lisää värien syvyyttä, kontrastia ja yksityiskohtia
✔ Sopii objektiiveihin: zoomobjektiivi, teleobjektiivi, makro-objektiivi ja Standard-zoomobjektiivi
✔ Vähentää taustavaloa, sivuvaloa ja linssiin tulevaa hajavaloa
✔ Suojaa linssiä sateelta, pölyltä sekä muilta tahroilta ja iskuilta
Tekniset tiedot:
Halkaisija: Ø 77mm
Materiaali: Muovi
Muoto: Kukka- / Tulppaani- / Terälehti-
Lisää yksityiskohtia, kontrastia ja väriä - Vastavalosuoja Kukka- / Tulppaani- / Terälehti- Bajonetti tuotemerkiltä CELLONIC 3 vuoden takuulla!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 913173 |
|---|---|
| Paino: | 65 g |
| Pituus: | 105 mm |
| Leveys: | 105 mm |
| Korkeus: | 60 mm |
| EAN: | 4066067277294 |
Yhteensopivuus
Arvostelut
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |