Sigma 17-70mm F2.8-4 DC Macro OS HSM Vastavalosuoja
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
Ota selkeitä kuvia auringonpaisteessa ilman häikäisyä - Kukka- / Tulppaani- / Terälehti- Bajonetti vastavalosuoja tuotemerkiltä CELLONIC
Vastavalo, hajavalo tai sivuvalo vähentävät kuvasta kontrastia ja värien kirkkautta, lisäksi kuvaan voi tulla häikäisyä. Kameran objektiiviin asetettava vastavalosuoja lisää kuvien kontrastia, värien voimakkuutta ja kuvien tarkkuutta. Lisäksi irrotettava vastavalosuoja antaa objektiivin uloimmalle linssille lisäsuojaa kolhuilta, sadepisaroilta ja pölyltä.Vastavalosuoja Ø 72mm Kukka- / Tulppaani- / Terälehti- Bajonetti parantaa kuvien laatua ja suojaa objektiivin. Tuotemerkin CELLONIC vastvalosuoja korvaa kameran alkuperäisen vastavalosuojan Ø 72mm. Muovi materiaalina.
Vastavalosuoja Ø 72mm Ø 72mm Kukka- / Tulppaani- / Terälehti- Bajonetti tuotemerkiltä CELLONIC
✔ 100% yhteensopiva Ø 72mm kameraan✔ Lisää värien syvyyttä, kontrastia ja yksityiskohtia
✔ Sopii objektiiveihin: zoomobjektiivi, teleobjektiivi, makro-objektiivi ja Standard-zoomobjektiivi
✔ Vähentää taustavaloa, sivuvaloa ja linssiin tulevaa hajavaloa
✔ Suojaa linssiä sateelta, pölyltä sekä muilta tahroilta ja iskuilta
✔ Vastavalosuoja muotokuva- ja teleobjektiiveille
✔ Ei sovellu super-, ultra- tai laajakulmaobjektiiveille
✔ Yleinen vastavalosuoja kaikkiin objektiivin suodinkierteisiin, joissa on sama halkaisija
Tekniset tiedot:
Halkaisija: Ø 72mm
Materiaali: Muovi
Muoto: Kukka- / Tulppaani- / Terälehti-
Lisää yksityiskohtia, kontrastia ja väriä - Vastavalosuoja Kukka- / Tulppaani- / Terälehti- Bajonetti tuotemerkiltä CELLONIC 3 vuoden takuulla!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 913172 |
|---|---|
| Paino: | 61 g |
| Pituus: | 105 mm |
| Leveys: | 105 mm |
| Korkeus: | 60 mm |
| EAN: | 4061709282100 |
Yhteensopivuus
Arvostelut
Löysin vihdoin etsimäni teiltä. Kiitos !
bei Ihnen wurde ich endlich fündig. Danke !
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |