Akku HP Chromebook 14A G5, 11A G7 EE, 11 G6 EE, 14 G5, 11A G6 EE, X360 11 Gen 1 EE, X360 11 Gen 1, 11 G6, 11A G6, 11 G7, 11 G7 EE, GM02XL 3600mAh tuotemerkiltä CELLONIC
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
100 % yhteensopiva HP vaihtoakku
Vaihtoakkumme on suunniteltu erityisesti sopimaan laitteeseesi. Katso koko lista akkumme kanssa yhteensopivista laitteista alta.Taattu 3600mAh kapasiteetti
Ilmoittamamme akkujen kapasiteetit ovat todellisia ja taattuja. Tämän akun kapasiteetti on 3600mAh. Tämän ansiosta akkua voi käyttää pitkään harvemmilla lataustauoilla - ihan kuten ilmoitammekin.Tehokas 7.7V GM02XL / 917725-855 akku
Pitkäkestoiset tarvikeakkumme tarjoavat jatkuvasti korkean suorituskyvyn, joka vastaa alkuperäisen akun suorituskykyä tai jopa ylittää sen. Lisäksi akkumme kestävät useita lataussyklejä.Erinomaiset laatu- ja turvallisuusstandardit
Olemme akkuasiantuntijoita jo vuodesta 2004 lähtien. Kaikki akkumme testataan tarkasti, jotta ne täyttävät kokonaan korkeimmat EU-standardit ja enemmänkin - siksi akuillamme on 3 vuoden takuu.Kestävä valinta
Jos laitteesi akku on heikko, vaihda akku, älä laitettasi. Fiksumpi, edullisempi ja ympäristöystävällisempi valinta. Näin säästät rahaa ja pienennät ympäristöjalanjälkeäsi.Valitse CELLONIC, etkä tingi laadusta. Tilaa nyt!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 934990 |
|---|---|
| Paino: | 231 g |
| Pituus: | 255 mm |
| Leveys: | 105 mm |
| Korkeus: | 10 mm |
| Jännite: | 7.7V |
| Teknologia: | Litiumpolymeeri |
| Kapasiteetti: | 3600mAh |
| EAN: | 4063714102688 |
Arvostelut
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |