(130 arvostelut)
Tuotenumero: 911044
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivää
Yhteensopiva
sis. alv
Yleiskatsaus
Nopea CELLONIC laturi LCD-näytöllä pitää Panasonic kameran akun kuvauskunnossa
LCD-laturi DMW-BCK7 NCA-YN101H kamera-akulle
✔ LCD-näyttö - näyttää latausmäärän prosentteina
✔ Laadukas verkkopistoke ja taipuisa, murtumaton virtajohto
✔ Pieni ja kevyt - ei vie paljon tilaa, sopii kameralaukkuihin
✔ Taatusti turvallinen - suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä
✔ Mukautuva tulojännite - 100V - 250V tulojännite eri maissa käyttöä varten, hellävarainen, pidentää akun kestoa
Nopeat latausajat
1 x 1000mAh akku: noin 2 tuntia
1 x 2000mAh akku: noin 4 tuntia
1 x 3000mAh akku: noin 6 tuntia
Älä missaa kuvauksellista hetkeä CELLONIC LCD-laturin ansiosta, 3 vuoden takuu!
Tekniset tiedot
Tuotenumero: 911044
Paino: 170 g
Pituus: 98 mm
Leveys: 48 mm
Korkeus: 38 mm
EAN: 4250264987814
Yhteensopivuus
Sopii seuraaviin laitteisiin
Korvaa seuraavat tuotteet
Arvostelut
Arvostelu Astrid Hynne
Topp
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli oli norjalainen
Topp
Arvostelu Verena
Es hat alles ohne Probleme geklappt.
Ich würde jederzeit wieder hier bestellen.
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli oli saksa
Arvostelu Mats
Arvostelu Heidi Kramer
nopea toimitus, super
schnelle Lieferung, super
Arvostelu Marina
Arvostelu Tuntematon
Laturi toimitettiin päivä tilauksen jälkeen. Ja toimii täydellisesti! Olen erittäin tyytyväinen.
Arvostelu Andreas
1 Superlaturi digikameraani.
1A Super- Ladegerät für meine Digitalkamera.