Akku puhelimeen Wiko Wim Lite - TLP17G18, 2900mAh, 3.85V vaihtoakku + Työkalu
(2 arvostelut)
Tuotenumero: 934669
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivää
Yhteensopiva
sis. alv
1x Akku 2900mAh+ Työkalu
1x Akku 2900mAh+ Työkalu
1x Akku 2900mAh
1x Akku 2900mAh
Yleiskatsaus
Vaihtoakulla pidennät kännykän käyttöikää:
✔ Pitkäikäinen akku täydellä teholla - moderni Litium-tekniikka ilman vaikutusta muistiin
✔ Sertifioidusti turvallinen - suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä
✔ Säännöllinen ja kattavasti testaus - jokainen kenno testataan erikseen laadun varmistamiseksi
✔ 100% yhteensopiva korvaamaan Wiko kännykän alkuperäisen akun TLP17G18
Akun tekniset tiedot:
Tuotemerkki
: CELLONIC vaihtoakku
Kapasiteetti: 2900mAh
Jännite: 3.85V
Teknologia: Litiumpolymeeri
Mitat: 73.00 x 53.42 x 4.36mm
Työkalusarja sisältää:
4 x torx-ruuvimeisseli (1x T3, 1x T4, 1x T5, ​​1x T6)
1 x pentalobe-ruuvimeisseli (TS1)
1 x ristipääruuvimeisseli (1,7 mm)
1 x litteä ruuvimeisseli/uraruuvimeisseli (2 mm)
3 x muovitaltta/muovivipu (kannen avaamiseen)
2 x imukuppi (näytön nostamiseen)
1 x pinsetit
1 x metallilasta/metallinostin
1 x SIM-kortin poistotyökalu
1 x plektra
1 x teippi/näyttötarra (mitat n. 50 x 28 mm)
★ 3 vuoden takuu ★
Tekniset tiedot
Tuotenumero: 934669
Paino: 154 g
Jännite: 3.85V