Akku tablettiin Sony PRS-350 PRS-650 - 900mAh, LIS1459MHPC9SY6 vaihtoakku
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
Uusi kestävä vaihtoakku Sony tablettiisi
Laadukas subtel vara-akku on kehitetty erityisesti tabletille Sony PRS-350 / PRS-650. Näin saat uutta virtaa monenlaisiin pieniin tai vaativiin tehtäviin tabletillasi, kuten sarjojen katseluun, blogien selailuun, pelaamiseen tai vaikkapa piirtämiseen. Katso sivun lopusta kaikki tarvikeakun kanssa yhteensopivat tablettimallit.ÂSony vaihtoakku:
✔ Tehokas tabletin akku korkealla 900mAh kapasiteetilla
✔ Pitkäkestoinen akku säästää jatkuvalta lataamiselta - nauti johdottomuudesta ja riippumattomuudesta pitkään
✔ Pitkäikäinen tabletin tarvikeakku - moderni Litium-tekniikka ilman vaikutusta muistiin
✔ Turvallisuus taattu - suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä
✔ Säännöllinen ja kattava testaus - jokainen kenno testataan erikseen
✔ 100% yhteensopiva - korvaa alkuperäisen tabletin akun Sony LIS1459MHPC9SY6 (katso sivun lopusta kaikki tarvikeakun korvaamat alkuperäiset akkumallit)
Tekniset tiedot:
Tuotemerkki:Â subtel vaihtoakku
Kapasiteetti: 900mAh
Jännite: 3.7V
Teknologia: Litiumpolymeeri
subtel vaihtoakku - laatua edulliseen hintaan.
★ 3 vuoden takuu ★
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja siksi tarjoamme 36 kuukauden takuun!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 912310 |
|---|---|
| Paino: | 31 g |
| Pituus: | 62 mm |
| Leveys: | 53 mm |
| Korkeus: | 3 mm |
| Jännite: | 3.7V |
| Teknologia: | Litiumpolymeeri |
| Kapasiteetti: | 900mAh |
| EAN: | 4250843402103 |
Arvostelut
Die Anschlußleitungen sind etwas länger als beim Sony-Original, aber man kann sie im Akkufach noch "verstauen".
Das Öffnen des Sony-Readers sollte man sich mehrfach im Internet anschauen um das "unfallfrei" zu bewerkstelligen. Die Lieferzeit des Akku war etwas länger als erwartet, (4 Tage) aber damit kann man leben.
Die Anschlußleitungen sind etwas länger als beim Sony-Original, aber man kann sie im Akkufach noch "verstauen".
Das Öffnen des Sony-Readers sollte man sich mehrfach im Internet anschauen um das "unfallfrei" zu bewerkstelligen. Die Lieferzeit des Akku war etwas länger als erwartet, (4 Tage) aber damit kann man leben.
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |