Akku: Samsung GT-N5100 Galaxy Note 8.0 - SP3770E1H (4600 mAh, 3,7 V) tuotemerkiltä subtel
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääToimitus: 2.95 €
Turvallinen maksu
Maksusi lähetetään SSL-salatun yhteyden kautta, ja sen käsittelevät maksupalveluntarjoajamme. Emme tallenna korttitietojasi.
Tietosi ovat suojassa
Käytämme tietojasi tilauksesi käsittelyyn emmekä myy niitä kolmansille osapuolille. Lisätiedot löydät tietosuojaselosteestamme.
Näin asiakkaamme sanovat
-
Günter Saksa
Akkua käytettiin tablet-laitteessa alkuperäisen, hieman vanhan akun korvaajana. Tabletti toimii nyt taas kuin uusi. Luonnollisesti en voi sanoa mitään pitkäaikaisista ominaisuuksista. Muuten toimitus oli nopeaa ja helppoa. Joten kaikki on hyvin.
-
jean-louis Ranska
Erinomainen sekä Samsungin latausnopeudella että kestävyydellä - todella toinen elämä samsung N8 -talletilleni - Hyvin katsele yhtä purkamisen oppaasta, koska vähän stressaavaa, mutta ei vaikeaa, tarvitset pienen Philips-ruuvimeisselin
Sopii laitteeseen
Tuotetta ei ole merkitty sopivaksi valikoimaamme
Se ei välttämättä tarkoita, että se ei sopisi — yhteensopivuusluettelossamme on puutteita.
Sopiiiko tämä tuote laitteeseesi?
Sopii 3-laitteisiin
Sopii seuraaviin laitteisiin
Mikään laite ei vastaa suodatustasi.
Korvaa nämä alkuperäiset osanumerot
- Samsung GH43-03786A
- Samsung SP3770E1H
Kuvaus
subtel-vaihtoakut tabletteihin ja e-kirjanlukijoihin
Esimerkkejä yhteensopivista malleista: Samsung GT-N5100 Galaxy Note 8.0
Tarkista mallin yhteensopivuus
Vaihtoakku voi auttaa jatkamaan laitteen käyttöä, kun vanha akku on kulunut. Tarkista tarkka laitemalli ja alkuperäisen akun tyyppimerkintä. Noudata laitteen akunvaihto-ohjeita.
Tilaa subtelilta
- Maksa verkkopankissa
- Toimitus alkaen 2,95 €
- 30 päivän palautusoikeus · 3 vuoden takuu
Kapasiteetti: 4600 mAh
Jännite: 3,7 V
Kennotyyppi: Litiumpolymeeri
Energia: 17,02 Wh
Määrä: 1x
Akkutyyppi: SP3770E1H
Pituus (mm): 146
Leveys (mm): 72
Korkeus (mm): 4
Vertaa laitteen mallia, akkutyyppiä ja teknisiä tietoja tuotetietoihin ennen tilaamista.
Yhteensopivuus
Samsung GT-N5100 Galaxy Note 8.0, Samsung GT-N5110 Galaxy Note 8.0, Samsung GT-N5120 Galaxy Note 8.0
Katso Yhteensopivuus-välilehdeltä koko tarkistettu luettelo ja mahdolliset rajoitukset.
subtel on erikoistunut akkuihin ja tarvikkeisiin vuodesta 2004.
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 916836 |
|---|---|
| Paino: | 106 g |
| Pituus: | 146 mm |
| Leveys: | 72 mm |
| Korkeus: | 4 mm |
| Jännite: | 3.7V |
| Teknologia: | Litiumpolymeeri |
| Kapasiteetti: | 4600mAh |
| EAN: | 4250264929067 |
Yhteensopivuus
Sopii seuraaviin laitteisiin
Korvaa seuraavat tuotteet
Arvostelut
-
Günter Saksa
Akkua käytettiin tablet-laitteessa alkuperäisen, hieman vanhan akun korvaajana. Tabletti toimii nyt taas kuin uusi. Luonnollisesti en voi sanoa mitään pitkäaikaisista ominaisuuksista. Muuten toimitus oli nopeaa ja helppoa. Joten kaikki on hyvin.
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli oliDer Akku wurde in ein Tablet als Ersatz für einen etwas in die Jahre gekommenen Originalakku eingesetzt. Das Tablet geht jetzt wieder wie neu. Über die Langzeiteigenschaften kann ich naturgemäß noch nichts sagen. Ansonsten war die Lieferung schnell und unkompliziert. Also alles bestens. -
jean-louis Ranska
Erinomainen sekä Samsungin latausnopeudella että kestävyydellä - todella toinen elämä samsung N8 -talletilleni - Hyvin katsele yhtä purkamisen oppaasta, koska vähän stressaavaa, mutta ei vaikeaa, tarvitset pienen Philips-ruuvimeisselin
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli oliExcellen tant pour la de samsungvitesse de charge que pour la tenue dans le temps -vraiment une seconde vie pour ma talette N8 de samsung - BIEN regarder un des tutoriels pour le démontage car un peu stressant mais pas difficile ,il FAUT un pti tournevis Philips -
Klaus-Dietrich Saksa
Kun minulla oli ongelma toimitetun tuotteen kanssa, sain apua nopeasti ja ilman byrokratiaa. Kiitos paljon, Klaus
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli oliAls ich ein Problem mit einem gelieferten Artikel hatte wurde wurde mir schnell und unbürokratisch geholfen. Vielen Dank , KlausVahvistettu ostos
-
Hans Peter Saksa
Yksityiselle tablet-laitteelleni Uusi akku ongelmaton z. rakennettu. Toimii heti.
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli oliFuer mein privates Tablett
Neuer Akku problemlos z. einbauen.
Funktioniert auf anhieb.
-
Rain Saksa
erittäin hyvä tuote, suosittelen sitä muille,
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli olisehr gutes Produkt, werde es weiter empfehlen, -
FRANCOIS Saksa
Erittäin tehokas palvelu, nopea ja luotettava. ***
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli oliVery efficient service, fast and reliable.
*** -
Angelika Saksa
kaikki sujui hienosti uudestaan ja uudestaan
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli olialles super geklappt gerne immer wieder -
Jean-Claude Ranska
täyttää täydellisesti tarpeen
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli olirépond parfaitement au besoin -
CLAUDE Ranska
erittäin hyvä tuote
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli olitrès bon produit -
Daniel Ranska
Akku näyttää pitävän latausta hyvin. Ilmeisesti ei ole ongelma
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli oliLa batterie semble correctement tenir la charge
Apparemment pas de problème
-
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli oli
Vahvistettu ostos
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |