2x Akku + Laturi kameraan Panasonic Lumix DMC-FZ1000 DMC-FZ300 DMC-FZ200 DMC-FZ2000 DMC-G7 G70 G6 DMC-G80 - DMW-BLC12 (1000mAh, 7.4V) tuotemerkiltä CELLONIC
(18 arvostelut)
Tuotenumero: 921257
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivää
Yhteensopiva
sis. alv
Yleiskatsaus
Laturi kameran akulle LED-näytöllä + 2x kameran akku edullisessa yhteispakkauksessa!
Kameran vara-akulla uutta virtaa
✔ 100% yhteensopiva vaihtoakku Panasonic kameraan, korvaa alkuperäisen akun DMW-BLC12
✔ Tehokas ja pitkäikäinen tarvikeakku
✔ Täyttä tehoa myös pidemmässä käytössä, moderni Litium-tekniikka ilman vaikutusta muistiin
✔ Turvallinen - CE-merkintä, suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä
✔ Jokaiset akkukennot testataan ennen kokoamista
Akun tekniset tiedot
Tuotemerkki: CELLONIC
Kapasiteetti: 1000mAh
Jännite: 7.2V - 7.4V
Akkutyyppi: Litiumionit
Laturi latausprosentin näytöllä
✔ Nopea kameran akun laturi
✔ LED-näyttö - näyttää akun latauksen etenemisen
✔ Taipuisa ja murtumaton johto, tukeva liitin
✔ Mukautuva tulojännite 100V - 240V (voidaan käyttää eri maissa, pakkauksessa kuitenkin EU-virtaliitin)
✔ Mukautuva latausvirta - lataa akun tarpeiden mukaan
Laturin tekniset tiedot
Tulojännite: 100V - 240V
Lähtöjännite: 4.2 V - 8.4 V
Latausnopeus: 600mA
Latauksen kesto: ~ 2 tuntia/1000mAh
Pakkaus sisältää
2x CELLONIC kameran akku korvaamaan alkuperäisen akun DMW-BLC12
1x laturi kamera-akulle DMW-BLC12 tai vastaavalle akulle
1x latausasema kameran akulle
1x laturin verkkovirtajohto
★ 3 vuoden takuu ★
Tekniset tiedot
Tuotenumero: 921257
Paino: 290 g
Jännite: 7.4V