Erinomainen 2500+ arvostelut google

Akku imuriin Samsung Jet90, Jet75, Jet 75 premium, Jet 90 Elite, VS9000 - 3000mAh vaihtoakku tuotemerkiltä CELLONIC

(25 arvostelut)
Tuotenumero: 942415

Varastossa

Toimitus: 3-5 arkipäivää

Yhteensopiva

Toimitus: 2.95 €

sis. alv
Yleiskatsaus
CELLONIC akulla saat pölynimurisi toimimaan taas täydellä teholla. Säästä rahaa ja panosta kestävyyteen ja ympäristöystävällisyyteen.

100 % yhteensopiva akkuimurin vaihtoakku

Vaihtoakkumme on erityisesti suunniteltu sopimaan akkukäyttöiseen pölynimuriisi. Katso koko lista akkumme kanssa yhteensopivista varsi-imuri- tai robotti-imurimalleista alta.

Taattu 3000mAh kapasiteetti

Ilmoittamamme akkujen kapasiteetit ovat todellisia ja taattuja. Tämän akun kapasiteetti on 3000mAh. Näin akkua voi käyttää pitkään harvemmilla lataustauoilla - ihan kuten ilmoitammekin.

Tehokas 21.6V VCA-SBT90 akku

Pitkäkestoiset tarvikeakkumme tarjoavat jatkuvasti korkean suorituskyvyn, joka vastaa alkuperäisen pölynimurin akun suorituskykyä tai jopa ylittää sen. Lisäksi akkumme kestävät useita lataussyklejä - jopa 1000 latauskerran verran.

Erinomaiset laatu- ja turvallisuusstandardit

Olemme akkuasiantuntijoita jo vuodesta 2004 lähtien. Kaikki akkumme testataan tarkasti, jotta ne täyttävät kokonaan korkeimmat EU-standardit ja enemmänkin - siksi akuillamme on 3 vuoden takuu.

Kestävä valinta

Vaihda akku, älä pölynimuria. Fiksumpi, halvempi ja ympäristöystävällisempi valinta. Pienennä ympäristöjalanjälkeäsi kierrättämällä ja vähentämällä tarpeetonta jätettä. Akkumme sopii erinomaisesti vaihtoakuksi alkuperäisen akun sijaan tai myös vara-akuksi.

Valitse CELLONIC, etkä tingi laadusta. Tilaa nyt!

Tekniset tiedot
Tuotenumero: 942415
Paino: 612 g
Pituus: 147.8 mm
Leveys: 82.3 mm
Korkeus: 40.35 mm
Jännite: 21.6V
Teknologia: Li Ion
Kapasiteetti: 3000mAh
EAN: 4063714022283
Yhteensopivuus

Sopii seuraaviin laitteisiin

Korvaa seuraavat tuotteet

Arvostelut
Arvostelu erik
Arvostelu Els
Arvostelu Gian Enrico
Arvostelu Raymond
Loistava vaihtoehto Samsungin sijaan. Enemmän kapasiteettia, hieno (todistetusti) laadukas akku. täyttää määrittelynsä.
Arvostelu Paul
Arvostelu Antonio
Tuote näyttää hyvältä 7 päivän aikana toistaiseksi kaikki toimii.
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli oli italia
Il prodotto si presenta bene in 7 giorni per il momento tutto funzionante .
Arvostelu Michael
Tuote on hyvä korvaaja alkuperäiselle Samsungin akulle. Se sopii pölynimuriin ja sen jälkeen alkuperäiseen seinätelineeseen latausta varten. Sen ainoa vika on kuitenkin sivussa olevat LEDit (siniset) latauksen merkkivaloina. Ne eivät ole kovin kirkkaita tai luettavissa latauksen aikana, ja sama pätee myös imurin käytön aikana. Sitä jopa miettii, ovatko ne todella päällä vai jopa kokonaan pois päältä. Tämä on syy tähän luokitukseen. En ole vielä testannut sitä toimintatilassa nähdäkseni, kuinka kauan se kestää, sillä sen väitetään olevan pidempi kuin Samsungin alkuperäisen akun. Tarkistettava.
Arvostelu Catherine
Erittäin hyvä vastine rahalle
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli oli ranska
Très bon rapport qualité prix
Arvostelu Madeleine
Sopii erittäin hyvin Jet75:een. Sekä itse imuriin että latausasemaan. Sillä voi helposti imuroida koko talon (6 huonetta ja 2 suurta käytävää). Paljon parempi kuin alkuperäinen akku. Käytän sitä aina mielelläni uudelleen!
Arvostelu Christian
Akku toimii täydellisesti. Nopea toimitus! Mielellään uudelleen.
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli oli saksa
Der Akku funktioniert tadellos. Schnelle Lieferung! Gerne wieder.
Tuoteturvallisuus

Valmistaja / EU Vastuuhenkilö

Valmistaja subtel GmbH
Osoite Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa
Sähköposti info@subtel.fi
Käyttöturvallisuustiedote lataa

Nopea toimitus

Koko Suomeen

ILMAINEN SOPIVUUSNEUVONTA

Soita asiakaspalveluumme

Vuodesta 2004

Yli 20 vuoden asiantuntemus

3 vuoden takuu

Kaikille tuotteillemme