USB-kaapeli + 10 x älykellon liitännän pölysuoja älykelloon Garmin Fenix 8, 7, Forerunner 255, 55, 265, 965, 165, 955, Vivoactive 5, Venu 3, 3S, 2, Enduro 3 - 1A, 1m latausjohto, Musta PVC kaapeli
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
subtel USB-kaapelilla lataat Garmin Garmin Fenix 8, 7, Forerunner 255, 55 älykellon tai siirrät tiedostoja tietokoneelle turvallisesti
subtel USB-latausjohto Smartwatch Connector -liitännällä sopii Garmin Garmin Fenix 8, 7, Forerunner 255, 55 älykelloon. Nopean 1A kaapelin avulla yhdistät aktiivisuusrannekkeen tai älykellon tietokoneeseen. Näin voit siirtää tiedostoja tietokoneelle nopeasti ja turvallisesti tai myös ladata ohjelmistopäivityksiä älykelloon. Kun johto yhdistetään tietokoneeseen tai USB-verkkovirta-adapteriin, sitä voi käyttää myös laturina, jos aktiivisuusrannekkeesi tai älykellosi tukee latausta USB:n kautta.Nopea 1A USB-latausjohto (jos älykello tukee latausta USB:n kautta)
✔ Nopea latausjohto - suuri 1A latausnopeus
✔ Kestävä - taipuisa ja murtumaton virtajohto sekä murtumattomat liitimet
✔ Smartwatch Connector liitin - latausjohto kaikille älykelloille ja aktiivisuusrannekkeille, joissa on Smartwatch Connector latausliitäntä
Laadukas datakaapeli
✔ Turvallinen tiedonsiirto - johto tiedostojen turvalliseen siirtämiseen
✔ Ohjelmistopäivitykset - suuren tiedostomäärän siirto suurella 480 MBit/s - USB 2.0 nopeudella
✔ Nopea tiedonsiirto - tiedonsiirtokaapeli uusimmalla USB 2.0 versiolla
✔ Yhteensopiva myös aiempien USB-versioiden kanssa
Tekniset tiedot:
Tuotemerkki: subtel
Tyyppi: lataus- & tiedonsiirtojohto / liitäntäjohto
Liitäntä 1: Smartwatch Connector liitin aktiivisuusrannekkeeseen/älykelloon
Liitäntä 2: USB A liitin tietokoneeseen tai laturiin
Versio: 2.0
Latausvirta: 1A
Tiedonsiirtonopeus (max): 480 MBit/s - USB 2.0
Johdon pituus: 1m
Kaapelimateriaali: PVC
Liitinmateriaali: PVC
Väri: Musta
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 940893 |
|---|---|
| Paino: | 26 g |
| Pituus: | 153 mm |
| Leveys: | 103 mm |
| Korkeus: | 13 mm |
| EAN: | 4063714190128 |
Arvostelut
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |