Taitettava Valokuvauslaatikko 30cm – LED-rengasvalo, 120 Helmeä, CRI ≥97, 5500K, 10-portainen Himmennus, 6 Taustaa & Kantolaukku CELLONIC
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 943520 |
|---|---|
| Paino: | 1624 g |
| Pituus: | 325 mm |
| Leveys: | 315 mm |
| Korkeus: | 45 mm |
| Jännite: | 5 |
| EAN: | 4063714142516 |
Arvostelut
Mielipiteelläsi on merkitystä
Ei arvosteluja vielä
Tällä hetkellä tälle tuotteelle ei ole arvosteluja. Mutta näkemyksesi ovat erittäin odotettuja! Uskomme todennettujen ostajiemme antaman aidon palautteen voimaan, jotta yhteisömme voi tehdä tietoon perustuvia päätöksiä.
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |