LG Nexus 5X (H791) Audiokaapeli
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Vaihtoehdot
Johto ja adapteri
Yleiskatsaus
Musta
3.5mm (Jack)
3,5mm (Jack)
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 919382 |
|---|---|
| Paino: | 35 g |
| Pituus: | 155 mm |
| Leveys: | 55 mm |
| Korkeus: | 15 mm |
| EAN: | 4057769129547 |
Arvostelut
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |