2in1 kosketusnäyttökynä + kuulakärkikynä - tablettiin, älypuhelimeen jne. kapasitiivinen kosketusnäyttökynä
Ei saatavilla
Odotettu 31.07.2026
5% alennus etukäteen tilattuna
Yhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
subtel 2in1 kosketusnäyttökynä + sininen kuulakärkikynä yhdessä
Kuulakärkikynällä varustettu kosketuskynä auttaa arjessa. Kynän toisessa päässä on kosketusnäyttökynä ja toisessa kuulakärkikynä. Kapasitiivinen kosketysnäyttökynä sopii kirjoittamiseen, piirtämiseen, maalaamiseen ja pelaamiseen. Kynässä ei ole käyttäessä viivettä. Sitä voidaan käyttää yleisesti esimerkiksi älypuhelimen ja tabletin kosketusnäytöille tai GPS-navigointilaitteille. Kumisen varren ansiosta kynä pysyy erinomaisesti kädessä ja sitä käytetään sellaisenaan ilman paristoja ja bluetoothyhteyttä.ÂYleiskäyttöinen kosketusnäyttökynä + kuulakärkikynä:
✔ Trendikäs ja toimiva kynä kosketusnäytölle + kuulakärkikynä
✔ Kuulakärkikynässä sininen muste
✔ Hellävarainen näytölle
✔ Suuri kosketusherkkyys - myös näytönsuojan läpi
✔ Tarkka yksityiskohtaiseen työhön - kapasitiivinen näyttökynä, ihanteellinen kirjoittamiseen, maalaamiseen tai piirtämiseen, myös pelaamiseen
✔ Kestävä - kosketusnäyttökynän muovinen kärki kestää kulutusta
✔ Sopii kaikille kosketusnäytöille
✔ Hopea
★ 3 vuoden takuu ★
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja siksi tarjoamme 36 kuukauden takuun!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 921540 |
|---|---|
| Paino: | 26 g |
| Pituus: | 140 mm |
| Leveys: | 9 mm |
| Korkeus: | 9 mm |
| EAN: | 4250843473608 |
Arvostelut
JML
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |