Akku Karcher SE 3-18 Compact, KHB6GB (2.445-034.0) (4000mAh, 18V) tuotemerkiltä CELLONIC
Ei saatavilla
Odotettu 01.08.2026
5% alennus etukäteen tilattuna
Yhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
Luotettavasti virtaa pitkäksi aikaa Karcher laitteeseen CELLONIC tarvikeakulla
Virtaa hommiin koko päiväksi laadukkaalla 4000mAh 18V Litiumionit akulla tuotemerkiltä CELLONIC.Pitkäikäisissä tarvikeakuissamme on tasainen ja korkea suorituskyky ja pitkä käyttöaika. Akku tarjoaa luotettavasti virtaa ja ilman jatkuvaa tarvetta ladata tai vaihtaa akkua.
Miksi valita CELLONIC tuotemerkin akku?
• Taattu 4000mAh kapasiteetti – 4000mAh 18V tehoa, pitkä käyttöaika ja vähemmän lataustaukoja• Laadukas Litiumionit – Tasainen ja tehokas suorituskyky, pidempi käyttöikä, kestää paljon latauskertoja
• Laatu & turvallisuus – Tiukasti testattu täyttämään korkeimmat turvallisuus- ja luotettavuusstandardit
• Helppo asentaa & täydellinen yhteensopivuus – Helppo asentaa ja täysin yhteensopiva laitteesi kanssa
Tuotetiedot:
Tuotemerkki: CELLONIC
Akkutyyppi: Litiumionit
Voltti: 18V
Kapasiteetti: 4000mAh
Vatti: 98Wh
Mitat: 132.70 x 87.80 x 50.60
Korvaa alkuperäisen valmistajan akun: Ferrex
Landxcape SE 3-18 Compact, 18-36 Cordless 18V Push Lawnmower
Yhteensopivat laitemallit: Karcher SE 3-18 Compact, KHB6GB, LBL 2 Cordless 18V (2.445-034.0) – katso koko lista Yhteensopivuus-kohdasta
Huomio: Lataa akku täyteen ennen ensimmäistä käyttökertaa parhaan suorituskyvyn, tehokkuuden ja akun pitkän käyttöiän varmistamiseksi.
Subtel on toimittanut luotettavia akkuja miljoonille tyytyväisille käyttäjille ympäri Eurooppaa jo vuodesta 2004 lähtien. Tilaa nyt 3 vuoden takuulla!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 943803 |
|---|---|
| Paino: | 758 g |
| Pituus: | 132.7 mm |
| Leveys: | 87.8 mm |
| Korkeus: | 50.6 mm |
| Jännite: | 18V |
| Teknologia: | Litiumionit |
| Kapasiteetti: | 4000mAh |
| EAN: | 4063714121276 |
Arvostelut
Mielipiteelläsi on merkitystä
Ei arvosteluja vielä
Tällä hetkellä tälle tuotteelle ei ole arvosteluja. Mutta näkemyksesi ovat erittäin odotettuja! Uskomme todennettujen ostajiemme antaman aidon palautteen voimaan, jotta yhteisömme voi tehdä tietoon perustuvia päätöksiä.
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |