Akku Ambrogio L200, L85, L300, L75, 4.0 Basic 4WD Premium, Elite 4WD Premium, 4.36 Elite 4WD Ultra Premium, L50EU STIGA Autoclip 520, 523, 140, 140 4WD, 500, 525, 145, 525S, 700, BLITZ EU LIZARD S2 (7800mAh, 25.9V) tuotemerkiltä CELLONIC
Ei saatavilla
Odotettu 01.08.2026
5% alennus etukäteen tilattuna
Yhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
Luotettavasti virtaa pitkäksi aikaa Ambrogio laitteeseen CELLONIC tarvikeakulla
Virtaa hommiin koko päiväksi laadukkaalla 7800mAh 25.9V akulla tuotemerkiltä CELLONIC.Pitkäikäisissä tarvikeakuissamme on tasainen ja korkea suorituskyky ja pitkä käyttöaika. Akku tarjoaa luotettavasti virtaa ja ilman jatkuvaa tarvetta ladata tai vaihtaa akkua.
Miksi valita CELLONIC tuotemerkin akku?
• Taattu 7800mAh kapasiteetti – 7800mAh 25.9V tehoa, pitkä käyttöaika ja vähemmän lataustaukoja• Laadukas – Tasainen ja tehokas suorituskyky, pidempi käyttöikä, kestää paljon latauskertoja
• Laatu & turvallisuus – Tiukasti testattu täyttämään korkeimmat turvallisuus- ja luotettavuusstandardit
• Helppo asentaa & täydellinen yhteensopivuus – Helppo asentaa ja täysin yhteensopiva laitteesi kanssa
Tuotetiedot:
Tuotemerkki: CELLONIC
Akkutyyppi: Voltti: 25.9V
Kapasiteetti: 7800mAh
Vatti: 45Wh
Mitat: 148.60 x 62 x 97
Korvaa alkuperäisen valmistajan akun: Husqvarna Automower 430X, Automower 450X
Yhteensopivat laitemallit: Ambrogio L200, L85, L300, L75, 4.0 Basic 4WD Premium, Elite 4WD Premium, 4.36 Elite 4WD Ultra Premium, L50EU STIGA Autoclip 520, 523, 140, 140 4WD, 500, 525, 145, 525S, 700, BLITZ EU LIZARD S2, M-V10 – katso koko lista Yhteensopivuus-kohdasta
Huomio: Lataa akku täyteen ennen ensimmäistä käyttökertaa parhaan suorituskyvyn, tehokkuuden ja akun pitkän käyttöiän varmistamiseksi.
Subtel on toimittanut luotettavia akkuja miljoonille tyytyväisille käyttäjille ympäri Eurooppaa jo vuodesta 2004 lähtien. Tilaa nyt 3 vuoden takuulla!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 943640 |
|---|---|
| Paino: | 1302 g |
| Pituus: | 148.6 mm |
| Leveys: | 62 mm |
| Korkeus: | 97 mm |
| Jännite: | 25.9V |
| Teknologia: | Akku |
| Kapasiteetti: | 7800mAh |
| EAN: | 4063714051641 |
Arvostelut
Mielipiteelläsi on merkitystä
Ei arvosteluja vielä
Tällä hetkellä tälle tuotteelle ei ole arvosteluja. Mutta näkemyksesi ovat erittäin odotettuja! Uskomme todennettujen ostajiemme antaman aidon palautteen voimaan, jotta yhteisömme voi tehdä tietoon perustuvia päätöksiä.
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |