Erinomainen 2500+ arvostelut google

Micro USB - USB A -johto kameraan Sony A6000 A6300 A6500 FDR-X3000 A5100 A5000 A7s II Alpha 7r ii Alpha 7 ii DSC-RX100 DSC-HX400V NEX-6 HDR-AS50 - Musta 1m, nopea 2A, Nylon-kamerajohto tuotemerkiltä CELLONIC

(3 arvostelut)
Tuotenumero: 927261

Varastossa

Toimitus: 3-5 arkipäivää

Yhteensopiva

Toimitus: 2.95 €

sis. alv

Vaihtoehdot

1m, 2A, Nylon, Musta

1m, 2A, Nylon, Musta

5,95 €
Yleiskatsaus

Kameran latausjohto & datakaapeli Micro USB - USB A, 1m tuotemerkiltä CELLONIC – erityisesti Sony kameralle

Nopeasti lataava 1m kaapeli yhdistää Sony A6000 A6300 A6500 FDR-X3000 kamerasi ja lataa sen. Micro USB -johdossa on 480 MBit/s - USB 2.0 USB -siirtonopeus valokuvien ja videoiden siirtoon tietokoneelle ja ohjelmistopäivityksiin. Jos kameran voi ladata USB:n kautta, voit käyttää johtoa latausjohtona tai yhdistämällä kamerajohdon USB-verkkovirta-adapteriin verkkovirtalaturina.

Johdon ulkopinta on kestävää Nylon-materiaalia ja liittimet ovat murtumattomia. Tiedonsiirto- ja latausjohto sopii myös muihin valokuva- ja videokameroihin, joissa on Micro USB-liitäntä. Täydellinen uutena liitäntäjohtona tai varajohtona kameralaukkuun.

Sony kameran lataus- ja datakaapeli 1m USB
✔ Nopea 2A USB 2.0 lataus - lataa nopeasti kameran akun
✔ Turvallinen tiedonsiirto - 480 MBit/s - USB 2.0 tiedonsiirtonopeus valokuvien ja videoiden siirtämiseksi kamerasta pöytätietokoneeseen, kannettavaan tietokoneeseen, tablettiin tai muuhun tallennuslaitteeseen
✔ Vahva, taipuisa rakenne - murtumaton ja sotkeutumaton 1m kaapeli
✔ Tukee tiedostojen synkronointia, laiteohjelmiston päivityksiä ja valokuvien tulostusta
✔ 100 % yhteensopiva Sony A6000, A6400, Alpha 7, RX100 kameroiden ja vastaavien kanssa

Tekniset tiedot:
Liitäntä 1: Micro USB liitin kameraan
Liitäntä 2: USB A liitin tietokoneeseen tai laturiin
Kaapelimateriaali: Nylon
Liitinmateriaali: Alumiini
Latausvirta: 2A
Tiedonsiirtonopeus (max): 480 MBit/s - USB 2.0
Kaapelin pituus: 1m
Väri: Musta
Tuotemerkki: CELLONIC

Lataa ja siirrä tiedostoja nopeasti kestävällä Micro USB - USB A kamerajohdolla tuotemerkiltä CELLONIC. Tilaa nyt, 3 vuoden takuu!
Tekniset tiedot
Tuotenumero: 927261
Paino: 30 g
EAN: 4250264991156
Yhteensopivuus
Tärkeitä tuotetietoja
>> HUOMAUTUS - Oikea tiedonsiirtoliitäntä sijaitsee yleensä kameran sivulla kannen alla. "HDMI" -merkitty liitin ei sovellu tiedonsiirtoon ja väärä liitin tälle kaapelille

Sopii seuraaviin laitteisiin

Korvaa seuraavat tuotteet

Arvostelut
Arvostelu ANDREW
Its turned out it was the wrong cable end for the bit of the camera I was trying to access which was the HDMI socket.
I was sent the cable for the MULTI socket used sometimes to charge the camera which the CX405 has anyway.
I must say the visual in the ad was not clear. You need to see the ends of the plugs not the side view as shown here.
Am keeping the cable I was sent which has nothing wrong with it and may get the right cable for down loading video sometime in the future.
Arvostelu Alli
Hei, en voi antaa sinulle palautetta, koska lähetit minulle väärän tuotteen. Asiakaspalvelu vastasi kuitenkin hyvin nopeasti ja selvitti kaiken.
Hyvä asiakaspalvelu. Kiitos paljon.
Arvostelu Liesegang
Korkealaatuinen
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli oli saksa
Hochwertig
Tuoteturvallisuus

Valmistaja / EU Vastuuhenkilö

Valmistaja subtel GmbH
Osoite Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa
Sähköposti info@subtel.fi
Käyttöturvallisuustiedote lataa

Aiheeseen liittyvät tuotteet

Nopea toimitus

Koko Suomeen

ILMAINEN SOPIVUUSNEUVONTA

Soita asiakaspalveluumme

Vuodesta 2004

Yli 20 vuoden asiantuntemus

3 vuoden takuu

Kaikille tuotteillemme