Laturi kameraan Nikon CoolPix A1000 A900 W300 S9900 S9700 S9500 S9300 S9100 S8200 S6300 S6200 S31 - kameran EN-EL12 tarvikelaturi
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
Nopea CELLONIC laturi LCD-näytöllä pitää Nikon kameran akun kuvauskunnossa
Laadukas CELLONIC laturi on suunniteltu erityisesti Nikon Coolpix S9500, A900, S6200 kameroille. Laturi lataa nopeasti ja turvallisesti EN-EL12 akun. Akun lataustila näkyy kätevästi laturin näytöllä prosentteina. Tarvikelaturi korvaa Nikon laturin MH-65 tai sopii myös varalaturiksi.ÂLCD-laturi EN-EL12 kamera-akulle
✔ LCD-näyttö - näyttää latausmäärän prosentteina✔ Laadukas verkkopistoke ja taipuisa, murtumaton virtajohto
✔ Pieni ja kevyt - ei vie paljon tilaa, sopii kameralaukkuihin
✔ Taatusti turvallinen - suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä
✔ Mukautuva tulojännite - 100V - 250V tulojännite eri maissa käyttöä varten, hellävarainen, pidentää akun kestoa
Nopeat latausajat
1 x 1000mAh akku:Â noin 2 tuntia1 x 2000mAh akku:Â noin 4 tuntia
1 x 3000mAh akku:Â noin 6 tuntia
OHJE: Parhaan suorituskyvyn ja pitkän käyttöiän varmistamiseksi lataa akku täyteen ennen ensimmäistä käyttökertaa.
Älä missaa kuvauksellista hetkeä CELLONIC LCD-laturin ansiosta, 3 vuoden takuu!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 111343 |
|---|---|
| Paino: | 168 g |
| Pituus: | 98 mm |
| Leveys: | 48 mm |
| Korkeus: | 38 mm |
| EAN: | 4250264996793 |
Arvostelut
Auswahl, Info und Lieferung = alles bestens!
Auswahl, Info und Lieferung = alles bestens!
envoi rapide
je peux enfin recharger les batteries de mon appareil photo NIKON
je recommande ce site
envoi rapide
je peux enfin recharger les batteries de mon appareil photo NIKON
je recommande ce site
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |