50cm Ladattava LED-valolista | Liiketunnistin | 3 Värilämpötilaa (3000K/4000K/8000K) | Langaton Magneettinen Kaappivalo CELLONIC
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 943780 |
|---|---|
| Paino: | 200 g |
| Pituus: | 505 mm |
| Leveys: | 40 mm |
| Korkeus: | 10 mm |
| Kapasiteetti: | 800 mAh |
| EAN: | 4063714043486 |
Arvostelut
Mielipiteelläsi on merkitystä
Ei arvosteluja vielä
Tällä hetkellä tälle tuotteelle ei ole arvosteluja. Mutta näkemyksesi ovat erittäin odotettuja! Uskomme todennettujen ostajiemme antaman aidon palautteen voimaan, jotta yhteisömme voi tehdä tietoon perustuvia päätöksiä.
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |