3-in-1 kameran linssin puhdistussarja CELLONICilta
Ei saatavilla
Odotettu 31.07.2026
5% alennus etukäteen tilattuna
Yhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
Loistava kamera, pettymyksiä tuottavat kuvat?
Useammin kuin luuletkaan syy ei ole kuvaajassa – vaan objektiivissa. Pöly, sormenjäljet ja rasvapinnoite linssissä tai näytöllä tuhoavat hiljaa terävyyden, aiheuttavat heijastuksia ja pilaavat jopa täydellisimmin sommitellun kuvan. Ja väärä puhdistustapa tekee asiat vielä pahemmaksi: väärä liina, liika paine – ja objektiivissa on naarmuja, joita mikään kuvankäsittelyohjelma maailmassa ei voi korjata. CELLONIC 3in1 kameran puhdistussetti on kehitetty juuri tätä hetkeä varten. Kolme toisiaan täydentävää tarkkuustyökalua, jotka yhdessä poistavat turvallisesti jokaisen lian jättämättä jälkeä.Kolme Työkalua, yksi Täydellinen Puhdistus
Puhalluspallo – ampuu tehokkaan ilmavirran ahtaimpiin kulmiin: ei kemikaaleja, ei kosketusta, ei riskiä. Linssikynä – ottaa vallan siellä, missä ilma yksin ei riitä: sen ainutlaatuinen hiilipatikärki pyyhkii sormenjäljet, rasvajäljet ja sitkeät tahrat pois yhdellä vedolla jättämättä jäämiä. Antistaattinen mikrokuituliina – kiillottaa linssit, näytöt ja suodattimet peilikirkkaaksi: tahrattomaksi, naarmuuttomaksi, ammattimaiseksi. Setti on tarpeeksi kompakti mahtumaan mihin tahansa kameralaukkuun ja tarpeeksi kestävä päivittäiseen käyttöön – studiossa, häissä, matkalla tai seuraavassa ulkokuvauksessa. Yhteensopiva DSLR-, peilittömien, kompaktikameroiden ja videokameroiden kanssa. CELLONIC – Quality designed in Germany. Rakennettu valokuvaajille, jotka eivät tee kompromisseja laitteistonsa hoidossa.Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 943756 |
|---|---|
| Paino: | 100 g |
| Pituus: | 235 mm |
| Leveys: | 125 mm |
| Korkeus: | 60 mm |
| EAN: | 4063714174647 |
Arvostelut
Mielipiteelläsi on merkitystä
Ei arvosteluja vielä
Tällä hetkellä tälle tuotteelle ei ole arvosteluja. Mutta näkemyksesi ovat erittäin odotettuja! Uskomme todennettujen ostajiemme antaman aidon palautteen voimaan, jotta yhteisömme voi tehdä tietoon perustuvia päätöksiä.
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |