2x Akku + laturi kameraan Panasonic Lumix DC-G9, DC-GH5, DC-GH5s, DMC-GH3 - DMW-BLF19 DMW-BLF19e DMW-BLF19pp (2000 mAh, 7,4 V) tuotemerkiltä CELLONIC
Ei saatavilla
Odotettu 27.11.2026
5% alennus etukäteen tilattuna
Toimitus: 2.95 €
Turvallinen maksu
Maksusi lähetetään SSL-salatun yhteyden kautta, ja sen käsittelevät maksupalveluntarjoajamme. Emme tallenna korttitietojasi.
Tietosi ovat suojassa
Käytämme tietojasi tilauksesi käsittelyyn emmekä myy niitä kolmansille osapuolille. Lisätiedot löydät tietosuojaselosteestamme.
Näin asiakkaamme sanovat
-
Elisabeth Norja
Toivon ja uskon, että akut ja akkulaturi ovat yhtä hyviä kuin ensivaikutelma antoi ymmärtää. Akkulaturi oli käytännössä käyttövalmis; riitti, että pistoke kytkettiin pistorasiaan. Olin yllättynyt siitä, kuinka nopeasti akut latautuivat. Tämä lupaa hyvää.
Tilaus toimitettiin nopeasti. Olen erittäin tyytyväinen.Vahvistettu ostos
-
Werner Saksa
edulliset vaihtoakut alkuperäisiin paristoihin verrattuna
Sopii laitteeseen
Tuotetta ei ole merkitty sopivaksi valikoimaamme
Se ei välttämättä tarkoita, että se ei sopisi — yhteensopivuusluettelossamme on puutteita.
Sopiiiko tämä tuote laitteeseesi?
Sopii 11-laitteisiin
Sopii seuraaviin laitteisiin
Mikään laite ei vastaa suodatustasi.
Korvaa nämä alkuperäiset osanumerot
- Panasonic DMW-BLF19
- Panasonic DMW-BLF19E
- Panasonic DMW-BLF19PP
- Panasonic DMW-BTC10
- Panasonic DMW-BTC10E
Kuvaus
CELLONIC-kamera-akut vaihtoakuksi tai vara-akuksi
Esimerkkejä yhteensopivista malleista: Panasonic Lumix DC-G9, DC-GH5, DC-GH5s, DMC-GH3
Tarkista mallin yhteensopivuus
Vaihda kulunut kamera-akku tai ota ladattu vara-akku mukaan kuvausretkelle. Tarkista kameran tarkka malli ja akun mallinumero ennen akun valintaa. Varmista erikseen, että laturi sopii akulle.
Tilaa subtelilta
- Maksa verkkopankissa
- Toimitus alkaen 2,95 €
- 30 päivän palautusoikeus · 3 vuoden takuu
Kapasiteetti: 2000 mAh
Jännite: 7,4 V
Kennotyyppi: Litiumionit
Energia: 14,8 Wh
Määrä: 2x
Akkutyyppi: DMW-BLF19 DMW-BLF19e DMW-BLF19pp
Vertaa laitteen mallia, akkutyyppiä ja teknisiä tietoja tuotetietoihin ennen tilaamista.
Yhteensopivuus
Panasonic Lumix DC-G9, Panasonic Lumix DC-GH5, Panasonic Lumix DC-GH5s, Panasonic Lumix DMC-GH3, Panasonic Lumix DMC-GH3A, Panasonic Lumix DMC-GH3H, Panasonic Lumix DMC-GH4, Panasonic Lumix DMC-GH4A, Panasonic Lumix DMC-GH4H, Panasonic Lumix DMC-GH4R, Panasonic Lumix DMC-GH4U
Katso Yhteensopivuus-välilehdeltä koko tarkistettu luettelo ja mahdolliset rajoitukset.
subtel on erikoistunut akkuihin ja tarvikkeisiin vuodesta 2004.
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 922227 |
|---|---|
| Paino: | 342 g |
| Jännite: | 7.4V |
| Teknologia: | Litiumionit |
| Kapasiteetti: | 2000mAh |
| EAN: | 4250843465948 |
Yhteensopivuus
Sopii seuraaviin laitteisiin
Korvaa seuraavat tuotteet
Arvostelut
-
Elisabeth Norja
Toivon ja uskon, että akut ja akkulaturi ovat yhtä hyviä kuin ensivaikutelma antoi ymmärtää. Akkulaturi oli käytännössä käyttövalmis; riitti, että pistoke kytkettiin pistorasiaan. Olin yllättynyt siitä, kuinka nopeasti akut latautuivat. Tämä lupaa hyvää.
Tilaus toimitettiin nopeasti. Olen erittäin tyytyväinen.Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli oliJeg er håper, og tror, at batterier og batterilader er like bra som førsteinntrykket. Batteriladeren var nærmest klar til bruk; Det var bere å plugge kontakten i veggen. Jeg ble overrasket over hvor rakst batteriene ble ladet. Dette lover bra.
Bestillingen ble levert raskt. Jeg er veldig fornøyd.Vahvistettu ostos
-
Werner Saksa
edulliset vaihtoakut alkuperäisiin paristoihin verrattuna
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli olipreiswerte Ersatzakkus verglichen mit den Originalakkus
-
Tämä arvostelu käännettiin automaattisesti. Lähdekieli oli
Vahvistettu ostos
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |