Nokia BL-L5J akku, 1000mAh vaihtoakku tuotemerkiltä Cellonic
Ei saatavilla
Odotettu 15.05.2026
5% alennus etukäteen tilattuna
Yhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
100 % yhteensopiva Nokia puhelimen vaihtoakku
Vaihtoakkumme on erityisesti suunniteltu sopimaan puhelimeesi. Katso koko lista akkumme kanssa yhteensopivista puhelinmalleista alta.Taattu 1000mAh kapasiteetti
Ilmoittamamme puhelimen akkujen kapasiteetit ovat todellisia ja taattuja. Tämän akun kapasiteetti on 1000mAh. Näin akkua voi käyttää pitkään harvemmilla lataustauoilla - ihan kuten ilmoitammekin.Tehokas 3.7V BL-L5J akku
Pitkäkestoiset tarvikeakkumme tarjoavat jatkuvasti korkean suorituskyvyn, joka vastaa alkuperäisen kännykän akun suorituskykyä tai jopa ylittää sen. Lisäksi akkumme kestävät useita lataussyklejä.Erinomaiset laatu- ja turvallisuusstandardit
Olemme akkuasiantuntijoita jo vuodesta 2004 lähtien. Kaikki akkumme testataan tarkasti, jotta ne täyttävät kokonaan korkeimmat EU-standardit ja enemmänkin - siksi akuillamme on 3 vuoden takuu.Kestävä valinta
Jos puhelimesi akku on heikko, vaihda akku, älä laitettasi. Fiksumpi, edullisempi ja ympäristöystävällisempi valinta. Näin säästät rahaa ja pienennät ympäristöjalanjälkeäsi. Akkumme sopii erinomaisesti vaihtoakuksi alkuperäisen akun sijaan tai myös vara-akuksi.Valitse CELLONIC, etkä tingi laadusta. Tilaa nyt!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 942925 |
|---|---|
| Paino: | 47 g |
| Pituus: | 53.25 mm |
| Leveys: | 34 mm |
| Korkeus: | 5 mm |
| Jännite: | 3.7V |
| Teknologia: | Litiumionit |
| Kapasiteetti: | 1000mAh |
| EAN: | 4068348925955 |
Yhteensopivuus
Arvostelut
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |