Garmin Fenix 6X Pro akku + Työkalu tuotemerkiltä Cellonic
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
100 % yhteensopiva Garmin älykellon vaihtoakku
Vaihtoakkumme on erityisesti suunniteltu sopimaan älykelloosi tai urheilukelloosi. Katso koko lista akkumme kanssa yhteensopivista älykello- ja urheilukellomalleista alta.Taattu 230mAh kapasiteetti
Ilmoittamamme älykellojen ja urheilukellojen akkujen kapasiteetit ovat todellisia ja taattuja. Tämän akun kapasiteetti on 230mAh. Näin akkua voi käyttää pitkään harvemmilla lataustauoilla - ihan kuten ilmoitammekin.Tehokas 3.7V 361-00097-00 akku
Pitkäkestoiset tarvikeakkumme tarjoavat jatkuvasti korkean suorituskyvyn, joka vastaa alkuperäisen älykellon tai urheilukellon akun suorituskykyä tai jopa ylittää sen. Lisäksi akkumme kestävät useita lataussyklejä.Erinomaiset laatu- ja turvallisuusstandardit
Olemme akkuasiantuntijoita jo vuodesta 2004 lähtien. Kaikki akkumme testataan tarkasti, jotta ne täyttävät kokonaan korkeimmat EU-standardit ja enemmänkin - siksi akuillamme on 3 vuoden takuu.Kestävä valinta
Jos älykellosi tai urheilukellosi akku on heikko, vaihda akku, älä kelloasi. Fiksumpi, edullisempi ja ympäristöystävällisempi valinta. Näin säästät rahaa ja pienennät ympäristöjalanjälkeäsi. Akkumme sopii erinomaisesti vaihtoakuksi alkuperäisen akun sijaan tai vara-akuksi.Valitse CELLONIC®, etkä tingi laadusta. Tilaa nyt!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 939338 |
|---|---|
| Paino: | 110 g |
| Pituus: | 28.2 mm |
| Leveys: | 22 mm |
| Korkeus: | 4.1 mm |
| Jännite: | 3.7V |
| Teknologia: | Litiumpolymeeri |
| Kapasiteetti: | 230mAh |
| EAN: | 4064475016184 |
Yhteensopivuus
Arvostelut
Erittäin vakava ostan uudelleen
Muy serios volveré a comprar
Consigliatissimo
Bestellung fix und zur vollsten Zufriedenheit erledigt
Ja und Preis-Leistungsverhältnis =. t o p ????☝️
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |