Akku tuotteeseen CTMS Eurodetector - 1ICP62/34/48 1S1P, 1000mAh, 7.2V - 7.4V vara-akku
(0 arvostelut)
Tuotenumero: 922476
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivää
Yhteensopiva
sis. alv
1x Akku 1000mAh
1x Akku 1000mAh
2x Akku 1000mAh
2x Akku 1000mAh
Yleiskatsaus
Onko akku taas lopussa? Uusi vara-akku CTMS laitteeseesi vie huolet virran loppumisesta!
Laadukas ja kestävä subtel vaihtoakku laitteeseesi CTMS Eurodetector. Sivun lopusta näet listan kaikista akun kanssa yhteensopivista laitemalleista. Tehokas 7.2V - 7.4V tarvikeakku antaa tarpeeksi virtaa kaikkiin päivän pieniin ja suuriin tehtäviin ilman, että tarvitsee huolehtia paljonko virtaa on jäljellä. Pitkäikäinen akku toimii myös helteellä ja pakkasella.
CTMS Eurodetector vara-akku:
✔ Suuri kapasiteetti ja pitkä käyttöaika - laadukas ja tehokas akku 1000mAh kapasiteetilla
✔ Pitkä käyttöikä täydellä teholla - moderni Litium-tekniikka ilman vaikutusta muistiin
✔ Sertifioitu turvallisuus - akku on suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä
✔ Säännöllinen ja kattava testaus - jokainen sisäänrakennettu kenno testataan
Tekniset tiedot:
Tuotemerkki
: subtel vaihtoakku
Kapasiteetti: 1000mAh
Jännite: 7.2V - 7.4V
Teknologia: Lithium
Mitat: 51.20 x 34.00 x 13.00mm
Väri: Sininen
subtel vaihtoakku antaa tehokkaasti ja turvallisesti virtaa edulliseen hintaan.
★ 3 vuoden takuu ★
Tekniset tiedot
Tuotenumero: 922476
Paino: 47 g
Pituus: 51.2 mm
Leveys: 34 mm
Korkeus: 13 mm
Jännite: 7.4V