Akku Husqvarna Automower Limited Edition 2020, Gardena Sileno City 250, 750, Gardena Sileno City 500, 1000, 400, Sileno City 2019 2500mAh tuotemerkiltä CELLONIC
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
100 % yhteensopiva Husqvarna vaihtoakku
Vaihtoakkumme on suunniteltu erityisesti sopimaan laitteeseesi. Katso koko lista akkumme kanssa yhteensopivista laitteista alta.Taattu 2500mAh kapasiteetti
Ilmoittamamme akkujen kapasiteetit ovat todellisia ja taattuja. Tämän akun kapasiteetti on 2500mAh. Tämän ansiosta akkua voi käyttää pitkään harvemmilla lataustauoilla - ihan kuten ilmoitammekin.Tehokas 18V 590 21 42-02, 590 21 42-03, 590 81 01-01 akku
Pitkäkestoiset tarvikeakkumme tarjoavat jatkuvasti korkean suorituskyvyn, joka vastaa alkuperäisen akun suorituskykyä tai jopa ylittää sen. Lisäksi akkumme kestävät useita lataussyklejä.Erinomaiset laatu- ja turvallisuusstandardit
Olemme akkuasiantuntijoita jo vuodesta 2004 lähtien. Kaikki akkumme testataan tarkasti, jotta ne täyttävät kokonaan korkeimmat EU-standardit ja enemmänkin - siksi akuillamme on 3 vuoden takuu.Kestävä valinta
Jos laitteesi akku on heikko, vaihda akku, älä laitettasi. Fiksumpi, edullisempi ja ympäristöystävällisempi valinta. Näin säästät rahaa ja pienennät ympäristöjalanjälkeäsi. ÂSuositukset talvikaudelle
Huomautus: Jos akkua ei käytetä pitkään aikaan (esim. talvikaudella), lataa se 100 %:iin, irrota se sitten laturista ja poista laitteesta ja säilytä akku huoneenlämmössä. Jos akku säilytetään laitteessa, se voi aiheuttaa ennenaikaista kulumista. ÂValitse CELLONIC®, etkä tingi laadusta. Tilaa nyt!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 941072 |
|---|---|
| Paino: | 410 g |
| Pituus: | 138.5 mm |
| Leveys: | 80.2 mm |
| Korkeus: | 37.6 mm |
| Jännite: | 18V |
| Teknologia: | Litiumionit |
| Kapasiteetti: | 2500mAh |
| EAN: | 4063714185773 |
Arvostelut
Hatte Bedenken da kein original Teil von Gardena.
Hatte im Vorfeld geschaut ob die Ladestation oder Kontakte defekt waren. Da war alles ok. Konnte nur der Akku sein.
Meiner war 7 Jahre alt.
Aber funktioniert wieder alles.
Mein Rasenroboter hat Produkt Nr. 9678453- 03
Hatte Bedenken da kein original Teil von Gardena.
Hatte im Vorfeld geschaut ob die Ladestation oder Kontakte defekt waren. Da war alles ok. Konnte nur der Akku sein.
Meiner war 7 Jahre alt.
Aber funktioniert wieder alles.
Mein Rasenroboter hat Produkt Nr. 9678453- 03
Danke gerne wieder!
Danke gerne wieder!
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |