Ergonominen hiirimatto vaahtomuovirannekkeella - pinkki
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
Ergonomic mouse
Olipa kyse sitten työstä, koulusta tai kodista. Käden lepäämiseen sopivalla hiirimattoillamme teet ranteellesi palveluksen. Samalla hankit älykkään ja modernin hiirimaton jokapäiväiseksi kumppaniksi tietokoneen ääressä.Your advantages at a glance:
✓ Mousepad with gel wrist pad
✓ improves precision and mouse speed - compatible with all mouse types (ball, optical, laser)
✓ gentle on the wrist - decrease of fatigue
✓ Durable, soft upper layer
✓ Non-slip bottom layer
Dimensions:Â 24.0cm x 20.0cm x 2.0cm
Colour:Â black
★ 3-year Guarantee ★
Founded in 2004, we’re a specialist international retailer dealing in high-quality products. That’s why we offer a 36-month guarantee!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 933145 |
|---|---|
| Paino: | 18 g |
| Pituus: | 260 mm |
| Leveys: | 220 mm |
| Korkeus: | 30 mm |
| EAN: | 4063714143858 |
Arvostelut
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |