Erinomainen 2500+ arvostelut google

1x Akku kameraan Revue DC 100 DC 80 DC 8000, Avant S10 S10x6 S8 S8x6, Vivitar ViviCam X60 X30 - BATS8 (1250mAh, 3.7V) tuotemerkiltä CELLONIC

(0 arvostelut)
Tuotenumero: 101180

Varastossa

Toimitus: 3-5 arkipäivää

Yhteensopiva

Toimitus: 2.95 €

sis. alv
Yleiskatsaus

Luotettava Revue kameran vaihtoakku tuotemerkiltä CELLONIC

Pidä kamerasi aina valmiina 1x 1250mAh, 3.7V Litiumionit kamera-akulla. Pitkäkestoiset CELLONIC tuotemerkin tarvikeakut tarjoavat tasaisen tehon pitkäksi aikaa, joten akkua ei tarvitse vaihtaa tai ladata usein. Luotettava suorituskyky pitkään, keskeytymättömään kuvaukseen. Tarvikeakkumme on ihanteellinen vaihtoakuksi vanhan akun tilalle tai vara-akuksi niin valokuvauksen ammattilaisille kuin harrastajillekin.

Revue DC 100 DC 80 DC 8000, Avant, Vivitar kameran vaihtoakku

✔ 100 % yhteensopiva vaihtoakku – tarvikeakkumme on suunniteltu erityisesti Revue DC 100 DC 80 DC 8000, Avant, Vivitar kameraan. Katso yhteensopivuus-kohdasta koko lista yhteensopivista kameramalleista
✔ Taattu 1250mAh kapasiteetti – 1250mAh 3.7V tehoa pitkäkestoiseen kuvaukseen
✔ Litiumionit teknologia – vakaa virransyöttö, pidempi käyttöikä ja tehokas suorituskyky
✔ Laadukas & turvallinen – tarkkaan testattu täyttämään korkeimmat turvallisuus- ja luotettavuusvaatimukset
✔ Helppo asentaa & täydellinen istuvuus – vaivaton asennus ja täydellinen istuvuus, sopii myös alkuperäiseen laturiisi



Huomio: Maksimaalisen akun suorituskyvyn, tehokkuuden ja käyttöiän varmistamiseksi lataa akku täyteen ennen ensimmäistä käyttökertaa.

Jokainen CELLONIC tarvikeakkumme testataan tarkasti parhaan suorituskyvyn ja pitkäkestoisen tehokkuuden varmistamiseksi. Tilaa nyt, 3 vuoden takuu!
Tekniset tiedot
Tuotenumero: 101180
Paino: 31 g
Pituus: 35 mm
Leveys: 41 mm
Korkeus: 10 mm
Jännite: 3.7V
Teknologia: Litiumionit
Kapasiteetti: 1250mAh
EAN: 4250264980686
Yhteensopivuus

Sopii seuraaviin laitteisiin

Korvaa seuraavat tuotteet

Arvostelut

Mielipiteelläsi on merkitystä

Ei arvosteluja vielä

Tällä hetkellä tälle tuotteelle ei ole arvosteluja. Mutta näkemyksesi ovat erittäin odotettuja! Uskomme todennettujen ostajiemme antaman aidon palautteen voimaan, jotta yhteisömme voi tehdä tietoon perustuvia päätöksiä.

Tuoteturvallisuus

Valmistaja / EU Vastuuhenkilö

Valmistaja subtel GmbH
Osoite Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa
E-mail info@subtel.fi
Käyttöturvallisuustiedote lataa

Nopea toimitus

Koko Suomeen

ILMAINEN SOPIVUUSNEUVONTA

Soita asiakaspalveluumme

Vuodesta 2004

Yli 20 vuoden asiantuntemus

3 vuoden takuu

Kaikille tuotteillemme