Akku Sony MZ-B3 MZ-E3 MZ-R2 MZ-R3 MZ-R30 MZ-R35 MZ-R4 mp3-soittimeen - 3.6V, 2300mAh tarvikeakku tuotemerkiltä subtel

Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Vaihtoehdot

1x Akku
Yleiskatsaus
Vaihtoakku MZ-B3, MZ-E3, MZ-R2 mp3-soittimeen vie huolet virran loppumisesta
Laadukas ja kestävä MZ-B3, MZ-E3, MZ-R2 soittimen tarvikeakku tuotemerkiltä subtel. Tehokas 2300mAh 3.6V akku antaa tarpeeksi virtaa musiikin kuunteluun ilman, että tarvitsee huolehtia paljonko virtaa on jäljellä. Pitkäikäinen akku toimii myös helteellä ja pakkasella. Kaikki akun kanssa yhteensopivat mp3-soitinmallit näet yhteensopivuus-sivulta.MZ-B3, MZ-E3, MZ-R2 mp3-soittimen vaihtoakku:
✔ 100% yhteensopiva vara-akku - korvaa alkuperäisen akun LIP-12 LIP-12,LIP-12H (katso yhteensopivuus-sivulta tarvikeakun korvaamat alkuperäisakut)
✔ Suuri kapasiteetti ja pitkä käyttöaika - laadukas ja tehokas akku 2300mAh kapasiteetilla
✔ Nauti vapaudesta ja riippumattomuudesta - pitkä käyttöaika säästää toistuvilta ja pitkiltä lataustauoilta
✔ Pitkä käyttöikä täydellä teholla - moderni tekniikka ilman vaikutusta muistiin
✔ Sertifioitu turvallisuus - akku on suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä
✔ Säännöllinen ja kattava testaus - jokainen sisäänrakennettu kenno testataan
Akkumme sopii erinomaisesti vaihtoakuksi alkuperäisen akun sijaan tai myös vara-akuksi. Jos soittimesi akku on heikko, vaihda akku, älä laitettasi.Â
Olemme akkuasiantuntijoita jo vuodesta 2004 lähtien. Kaikki akkumme testataan tarkasti, jotta ne täyttävät kokonaan korkeimmat EU-standardit - siksi akuillamme on 3 vuoden takuu. Valitse subtel®, etkä tingi laadusta.
Tekniset tiedot
Tuotenumero: | 900300 |
---|---|
Paino: | 59 g |
Pituus: | 48 mm |
Leveys: | 20 mm |
Korkeus: | 23 mm |
Jännite: | 3.6V |
Teknologia: | Litiumionit |
Kapasiteetti: | 2300mAh |
EAN: | 4250264995406 |
Arvostelut
Erittäin suuri virrankulutus akulle, joka on hyvä korvike Sonny-akulle, joka on kaksi kertaa suurempi kahden kuukauden ajan.
Kirjaimellisesti, Breynaert. Ivo
Zeer goede prijszetting voor batterij die een goede vervanger is voor de Sonny batterij die drie maal duurder is.
Tot de volgende, Breynaert. Ivo
la batterie s est chargee correctement
bonne kournee
Preis : über 10€, sehr exklusiv :( .
Qualität : nicht Orginal, also abwarten was die Zeit sagt.
Verpackung : ok
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
Valmistaja | subtel GmbH |
---|---|
Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
info@subtel.fi | |
Käyttöturvallisuustiedote | lataa |