Akku kaukosäätimeen Logitech Harmony Ultimate, One, One Ultimate, Touch - 1050mAh tuotemerkiltä CELLONIC
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
Uusi vara-akku Logitech kaukosäätimeen vie huolet virran loppumisesta!
Laadukas CELLONIC vaihtoakku kaukosäätimeen Logitech Harmony Touch / Harmony One / Harmony Ultimate. Katso sivun lopusta lista kaikista akun kanssa yhteensopivista kaukosäädinmalleista. Tarvikeakku antaa tarpeeksi virtaa kaukosäätimeen kaikkia toimintoja varten ilman, että tarvitsee huolehtia paljonko virtaa on jäljellä.Logitech vara-akku
✔ 100% yhteensopiva vara-akku - korvaa alkuperäisen akun Logitech 533-000084 1209 533-000083 (katso sivun lopusta lista kaikista tarvikeakun korvaamista alkuperäisakuista)
✔ Suuri kapasiteetti ja pitkä käyttöaika - laadukas ja tehokas akku 1050mAh kapasiteetilla
✔ Nauti vapaudesta ja riippumattomuudesta - pitkä käyttöaika säästää pitkiltä lataustauoilta
✔ Pitkä käyttöikä täydellä teholla - moderni Litium-tekniikka ilman vaikutusta muistiin
✔ Sertifioitu turvallisuus - suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä
✔ Säännöllinen ja kattava testaus - jokainen sisäänrakennettu kenno testataan
Tekniset tiedot:
Tuotemerkki:Â CELLONIC vaihtoakku
Kapasiteetti: 1050mAh
Jännite: 3.7V
Teknologia: Litiumionit
Mitat: 53.40 x 34.15 x 5.60mm
Väri: Musta
CELLONIC vaihtoakku antaa tehokkaasti ja turvallisesti virtaa edulliseen hintaan.
★ 3 vuoden takuu ★
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja siksi tarjoamme 36 kuukauden takuun!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 917986 |
|---|---|
| Paino: | 26 g |
| Pituus: | 53 mm |
| Leveys: | 33 mm |
| Korkeus: | 5 mm |
| Jännite: | 3.7V |
| Teknologia: | Litiumionit |
| Kapasiteetti: | 1050mAh |
| EAN: | 4250843486226 |
Yhteensopivuus
Arvostelut
Danke
Danke
Harmony elite, mutta pieni pehmuste on tarpeen, jotta akku istuu tukevasti.
Für harmony elite ist allerdings eine kleine Polsterung nötig damit der Akku fest sitzt
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |