Akku tietokoneeseen Dell XPS M1530 / PP28L - GP975, 4400mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku

1 / 7

29,95
sis. ALV plus lähetyskustannukset
Toimitusaika 3-5 arkipäivää
PayPal Luottokortti Ennakkomaksu posti TNT
Tuotenumero:
100298
Valmistaja:
subtel
Reviews:
(7) (lue lisää)
Paino:
384g
Väri:
Musta

Yhteensopivat tuotteet

Eikö kannettavan Dell tietokoneesi akussa riitä virta kuten ennen? subtel® vara-akku taikoo uutta virtaa joka käyttötarkoitukseen!

subtel® vaihtoakku kannettavaan tietokoneeseen Dell XPS M1530, PP28L. Katso sivun alareunan listasta kaikki akun kanssa yhteensopivat läppärimallit. Tarvikeakku on tehokas, turvallinen ja pitkäikäinen ja korvaa alkuperäisen kannettavan akun, kuten Dell GP975. Uusi tietokoneen akku antaa virtaa työskentelyyn toimistossa, raskaaseen kuvankäsittelyyn junassa tai peli-iltaan kotona. Akku antaa virtaa myös pakkasella. 

Dell tietokoneen tarvikeakku:
✔ 100% yhteensopiva vaihtoakku korvaa kannettavan tietokoneen alkuperäisen akun, mm. Dell GP975
✔ Säännöllinen ja kattava testaus - jokainen rakennettu kenno testataan
 Sertifioitu turvallisuus - suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä
✔ Suuri kapasiteetti ja pitkä kesto - tehokas akku 4400mAh kapasiteetilla
✔ Pitkä käyttöaika vapauttaa lataustuokioilta - nauti vapaudesta ja riippumattomuudesta
✔ Täyttä tehoa käytön aikana - moderni Litium-tekniikka ilman vaikutusta muistiin
Sopii seuraaviin kannettaviin tietokoneisiin - mm. Dell XPS M1530 / PP28L (katso alhaalta lista yhteensopivista laitteista)

Matkalla tai pakkasessa, helteessä tai ihan vain kotona. subtel® vaihtoakku 4400mAh kapasiteetilla ja 10.8V - 11.1V jännitteellä antaa tehokkaasti ja turvallisesti virtaa kannettavalle Dell tietokoneellesi.

Läppärin akku:
Valmistaja: subtel®
Jännite: 10.8V - 11.1V
Kapasiteetti: 4400mAh
Teknologia: Litiumionit
Väri: Musta
Korvaa alkuperäisen akun: GP975 (katso alhaalta lista korvattavista tuotteista)
Huomio: >> Korvaava litiumioniakku, jonka kapasiteetti on suurempi (1000 mAh tai enemmän), työntyy hieman ala- tai takaosasta, mutta se on silti sopiva käytettäväksi, sillä korvaava akku on suunniteltu yhteensopivaksi kannettavan tietokoneesi paristokotelon kanssa.

3 vuoden takuu
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja siksi tarjoamme 36 kuukauden takuun!

Korvaa seuraavat tuotteet

Dell 312-0622
Dell 312-0660
Dell 312-0663
Dell 312-0664
Dell 312-0665
Dell 451-10528
Dell 451-10529
Dell GP975
Dell RN894
Dell RN897
Dell RU006
Dell RU030
Dell RU033
Dell TK330

Sopii seuraaviin laitteisiin

Dell PP28L
Dell XPS M1500
Dell XPS M1530

Asiakkaat ostivat myös

Akku tietokoneeseen Dell XPS M1530 / PP28L - GP975, 4400mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku
+ Ruuvimeisselisarja, 32 osaa, magneettinen kärjenpidin, torx-, kuusiokolo- ja Y-kärki, matkapuhelimen, läppärin ja elektroniikkalaitteiden huoltoon, tarkkuustyöhön
Hinta molemmille: 37,34 €
Tämä tuote: Akku tietokoneeseen Dell XPS M1530 / PP28L - GP975, 4400mAh, 10.8V ...  29,95 €

Product reviews

(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: saksa.)
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: saksa.)
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: saksa.)
OK. nopea toimitus, akku ladattu ja toimiva. Kaikki hyvä, kiitos.
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: ranska.)
Erittäin hyvä tuote
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: saksa.)
Kaikki on hyvin kuin aina.
More reviews Less reviews

Suosituimmat tuotteemme