Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku

Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku
Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku
36,95
sis. ALV
Varastossa ja valmiina toimitettavaksi
Toimitusaika 3-5 arkipäivää
Määrä 
Valmistaja:
subtel
Reviews:
(25) (lue lisää)
Paino:
529g
Väri:
Musta
Tuotenumero:
100064
Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku
Valmistaja:
subtel
Reviews:
(25) (lue lisää)
Paino:
529g
Väri:
Musta
Tuotenumero:
100064

Eikö kannettavan Dell tietokoneesi akussa riitä virta kuten ennen? subtel® vara-akku taikoo uutta virtaa joka käyttötarkoitukseen!

subtel® vaihtoakku kannettavaan tietokoneeseen Dell Inspiron 6000, 9200, 9300. Katso sivun alareunan listasta kaikki akun kanssa yhteensopivat läppärimallit. Tarvikeakku on tehokas, turvallinen ja pitkäikäinen ja korvaa alkuperäisen kannettavan akun, kuten Dell D5318. Uusi tietokoneen akku antaa virtaa työskentelyyn toimistossa, raskaaseen kuvankäsittelyyn junassa tai peli-iltaan kotona. Akku antaa virtaa myös pakkasella. 

Dell tietokoneen tarvikeakku:
✔ 100% yhteensopiva vaihtoakku korvaa kannettavan tietokoneen alkuperäisen akun, mm. Dell D5318
✔ Säännöllinen ja kattava testaus - jokainen rakennettu kenno testataan
 Sertifioitu turvallisuus - suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä
✔ Suuri kapasiteetti ja pitkä kesto - tehokas akku 6600mAh kapasiteetilla
✔ Pitkä käyttöaika vapauttaa lataustuokioilta - nauti vapaudesta ja riippumattomuudesta
✔ Täyttä tehoa käytön aikana - moderni Litium-tekniikka ilman vaikutusta muistiin
Sopii seuraaviin kannettaviin tietokoneisiin - mm. Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 (katso alhaalta lista yhteensopivista laitteista)

Matkalla tai pakkasessa, helteessä tai ihan vain kotona. subtel® vaihtoakku 6600mAh kapasiteetilla ja 10.8V - 11.1V jännitteellä antaa tehokkaasti ja turvallisesti virtaa kannettavalle Dell tietokoneellesi.

Läppärin akku:
Valmistaja: subtel®
Jännite: 10.8V - 11.1V
Kapasiteetti: 6600mAh
Teknologia: Litiumionit
Väri: Musta
Korvaa alkuperäisen akun: D5318 (katso alhaalta lista korvattavista tuotteista)
Huomio: >> Korvaava litiumioniakku, jonka kapasiteetti on suurempi (1000 mAh tai enemmän), työntyy hieman ala- tai takaosasta, mutta se on silti sopiva käytettäväksi, sillä korvaava akku on suunniteltu yhteensopivaksi kannettavan tietokoneesi paristokotelon kanssa.

3 vuoden takuu
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja siksi tarjoamme 36 kuukauden takuun!

Korvaa seuraavat tuotteet

Dell 310-6321
Dell 310-6322
Dell 312-0339
Dell 312-0340
Dell 312-0348
Dell 312-0349
Dell 312-0350
Dell 312-0425
Dell 312-0429
Dell 312-0455
Dell 451-10206
Dell 451-10207
Dell C5447
Dell C5974
Dell D5318
Dell F5635
Dell G5260
Dell G5266
Dell U4873
Dell Y4873
Dell YF976

Sopii seuraaviin laitteisiin

Dell Inspiron 6000
Dell Inspiron 9200
Dell Inspiron 9300
Dell Inspiron 9400
Dell Inspiron E1505
Dell Inspiron E1705

Dell XPS Gen 2
Dell XPS M170
Dell XPS M1710 / PP05XB

Dell Precision M6300 / PP05XA
Dell Precision M90 / PP05XA

Asiakkaat ostivat myös

Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318, 6600mAh, 10.8V - 11.1V vaihtoakku
+ Ruuvimeisselisarja, 32 osaa, magneettinen kärjenpidin, torx-, kuusiokolo- ja Y-kärki, matkapuhelimen, läppärin ja elektroniikkalaitteiden huoltoon, tarkkuustyöhön
Hinta molemmille: 44,34 €
Tämä tuote: Akku tietokoneeseen Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505...  36,95 €

Product reviews

(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: saksa.)
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: saksa.)
Sopii ja toimii täydellisesti.
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: saksa.)
Toimitus tuli nopeasti ja helposti.
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: saksa.)
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: ranska.)
Täydellinen ja nopea palvelu
More reviews Less reviews

Suosituimmat tuotteemme