.fi
0800 918 243
MON-FRI 10am - 3pm

Akku varten Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Vaihtoakku Varaparisto

Akku varten Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 - D5318 (6600mAh) Vaihtoakku Varaparisto
32,95
sis. ALV

Toimitus saatavana 04.06.2021
Ennakkotilausetu 5% alennus

Määrä 
Valmistaja:
subtel
:
(1)
Paino:
529g
Väri:
Musta
Tuotenumero:
100064
Valmistaja:
subtel
:
(1)
Paino:
529g
Väri:
Musta
Tuotenumero:
100064

Onko akku taas lopussa? Uusi vara-akku laitteeseesi vie huolet virran loppumisesta!


Laadukas subtel® -vaihtoakku on kehitetty erityisesti laitteisiin . Akku antaa tarpeeksi virtaa kaikkiin päivän pieniin ja suuriin tehtäviin ilman, että tarvitsee huolehtia paljonko akkua on jäljellä.

100% yhteensopiva vara-akku  D5318 alkuperäiselle akulle
✔ Suuri kapasiteetti ja pitkä käyttöaika - laadukas ja tehokas akku 6600mAh kapasiteetilla
✔ Nauti vapaudesta ja riippumattomuudesta - pitkä käyttöaika säästää hermoja pitkiltä lataustauoilta
✔ Pitkä käyttöikä täydellä teholla - modernin teknologian Litium-tekniikka ilman vaikutusta muistiin ansiosta
Säännöllinen ja kattava testaus: jokainen sisäänrakennettu kenno testataan
✔ sertifioitu turvallisuus - suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä

Tekniset tiedot:
Kapasiteetti: 6600mAh
Jännite: 10.8V - 11.1V
Teknologia: Litiumionit
Väri: Musta

subtel® -vaihtoakku antaa virtaa tehokkaasti ja turvallisesti edulliseen hintaan.

3 vuoden takuu
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja siksi tarjoamme 36 kuukauden takuun!

Korvaa seuraavat tuotteet

Dell 310-6321
Dell 310-6322
Dell 312-0339
Dell 312-0340
Dell 312-0348
Dell 312-0349
Dell 312-0350
Dell 312-0425
Dell 312-0429
Dell 312-0455
Dell 451-10206
Dell 451-10207
Dell C5447
Dell C5974
Dell D5318
Dell F5635
Dell G5260
Dell G5266
Dell U4873
Dell Y4873
Dell YF976

Sopii seuraaviin laitteisiin

Dell Inspiron 6000
Dell Inspiron 9200
Dell Inspiron 9300
Dell Inspiron 9400
Dell Inspiron E1505
Dell Inspiron E1705

Dell XPS Gen 2
Dell XPS M170
Dell XPS M1710 / PP05XB

Dell Precision M6300 / PP05XA
Dell Precision M90 / PP05XA

(This review was translated automatically. Source language was dutch.)
Erinomainen ja hyvä tuote sopii ja toimii hyvin. Mitä mies haluaa enemmän. Toimitusaika on myös erittäin hyvä, toimitetaan 3 työpäivässä. Hans

Our most popular products