Akku pöytäpuhelimeen British Telekom Elements 1K - 650mAh tuotemerkiltä CELLONIC
Ei saatavilla
Odotettu 15.05.2026
5% alennus etukäteen tilattuna
Yhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
100 % yhteensopiva British Telekom pöytäpuhelimen vaihtoakku
Vaihtoakkumme on erityisesti suunniteltu sopimaan pöytäpuhelimeesi. Katso koko lista akkumme kanssa yhteensopivista puhelinmalleista alta.Taattu 650mAh kapasiteetti
Ilmoittamamme pöytäpuhelimen akkujen kapasiteetit ovat todellisia ja taattuja. Tämän akun kapasiteetti on 650mAh. Näin akkua voi käyttää pitkään harvemmilla lataustauoilla - ihan kuten ilmoitammekin.Tehokas 3.7V 043048 akku
Pitkäkestoiset tarvikeakkumme tarjoavat jatkuvasti korkean suorituskyvyn, joka vastaa alkuperäisen pöytäpuhelimen akun suorituskykyä tai jopa ylittää sen. Lisäksi akkumme kestävät useita lataussyklejä.Erinomaiset laatu- ja turvallisuusstandardit
Olemme akkuasiantuntijoita jo vuodesta 2004 lähtien. Kaikki akkumme testataan tarkasti, jotta ne täyttävät kokonaan korkeimmat EU-standardit ja enemmänkin - siksi akuillamme on 3 vuoden takuu.Kestävä valinta
Jos laitteesi akku on heikko, vaihda akku, älä laitettasi. Fiksumpi, edullisempi ja ympäristöystävällisempi valinta. Näin säästät rahaa ja pienennät ympäristöjalanjälkeäsi. Akkumme sopii erinomaisesti vaihtoakuksi alkuperäisen akun sijaan tai vara-akuksi.Valitse CELLONIC®, etkä tingi laadusta. Tilaa nyt!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 923380 |
|---|---|
| Paino: | 21 g |
| Pituus: | 53.6 mm |
| Leveys: | 33.8 mm |
| Korkeus: | 4.7 mm |
| Jännite: | 3.7V |
| Teknologia: | Litiumionit |
| Kapasiteetti: | 650mAh |
| EAN: | 4250843451996 |
Arvostelut
Mielipiteelläsi on merkitystä
Ei arvosteluja vielä
Tällä hetkellä tälle tuotteelle ei ole arvosteluja. Mutta näkemyksesi ovat erittäin odotettuja! Uskomme todennettujen ostajiemme antaman aidon palautteen voimaan, jotta yhteisömme voi tehdä tietoon perustuvia päätöksiä.
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |