Akku Barnes & Noble BNRV510, Nook Glowlight Plus 2015 Kobo Aura, H2O PocketBook 631 Touch HD tablettiin - 1500mAh tuotemerkiltä subtel
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
100 % yhteensopiva Barnes & Noble tabletin vaihtoakku
Vaihtoakkumme on erityisesti suunniteltu sopimaan tablettiisi. Katso koko lista akkumme kanssa yhteensopivista tablettimalleista alta.Taattu 1500mAh kapasiteetti
Ilmoittamamme tabletin akkujen kapasiteetit ovat todellisia ja taattuja. Tämän akun kapasiteetti on 1500mAh. Näin akkua voi käyttää pitkään harvemmilla lataustauoilla - ihan kuten ilmoitammekin.Tehokas 3.7V PR-285083 akku
Pitkäkestoiset tarvikeakkumme tarjoavat jatkuvasti korkean suorituskyvyn, joka vastaa alkuperäisen tabletin akun suorituskykyä tai jopa ylittää sen. Lisäksi akkumme kestävät useita lataussyklejä.Erinomaiset laatu- ja turvallisuusstandardit
Olemme akkuasiantuntijoita jo vuodesta 2004 lähtien. Kaikki akkumme testataan tarkasti, jotta ne täyttävät kokonaan korkeimmat EU-standardit ja enemmänkin - siksi akuillamme on 3 vuoden takuu.Kestävä valinta
Jos tablettisi akku on heikko, vaihda akku, älä laitettasi. Fiksumpi, edullisempi ja ympäristöystävällisempi valinta. Näin säästät rahaa ja pienennät ympäristöjalanjälkeäsi. Akkumme sopii erinomaisesti vaihtoakuksi alkuperäisen akun sijaan tai vara-akuksi.Valitse subtel®, etkä tingi laadusta. Tilaa nyt!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 924915 |
|---|---|
| Paino: | 39 g |
| Pituus: | 84.15 mm |
| Leveys: | 49.5 mm |
| Korkeus: | 2.7 mm |
| Jännite: | 3.7V |
| Teknologia: | Litiumpolymeeri |
| Kapasiteetti: | 1500mAh |
| EAN: | 4250843443199 |
Yhteensopivuus
Arvostelut
Kytkentä oli plug and play. Kobo voi kestää taas muutaman vuoden.
Aansluiten was plug and play. Kobo kan weer een aantal jaren mee.
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |