Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 vaihtoakku, 24V, 3Ah, NiMH

Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 vaihtoakku, 24V, 3Ah, NiMH
Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 vaihtoakku, 24V, 3Ah, NiMH Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 vaihtoakku, 24V, 3Ah, NiMH Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 vaihtoakku, 24V, 3Ah, NiMH Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 vaihtoakku, 24V, 3Ah, NiMH Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 vaihtoakku, 24V, 3Ah, NiMH Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 vaihtoakku, 24V, 3Ah, NiMH
74,95
sis. ALV
Varastossa ja valmiina toimitettavaksi
Toimitusaika 3-5 arkipäivää
Määrä 
Valmistaja:
CELLONIC
Reviews:
(13) (lue lisää)
Tuotteen:
1420g
Väri:
Musta
Tuotenumero:
912802
Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 vaihtoakku, 24V, 3Ah, NiMH Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 vaihtoakku, 24V, 3Ah, NiMH Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 vaihtoakku, 24V, 3Ah, NiMH Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 vaihtoakku, 24V, 3Ah, NiMH Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 vaihtoakku, 24V, 3Ah, NiMH Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 vaihtoakku, 24V, 3Ah, NiMH
Valmistaja:
CELLONIC
Reviews:
(13) (lue lisää)
Tuotteen:
1420g
Väri:
Musta
Tuotenumero:
912802

Isot projektit vaativat paljon virtaa - ja tehokas CELLONIC® akku luovuttaa sitä!

Miksi kuluttaa aikaa työkalun lataamiseen kun hommat odottavat? CELLONIC® vara-akku sähkötyökaluun antaa 3Ah kapasiteetilla virtaa verstaalla, töissä tai pihalla. Tehokas akku on turvallinen ja sopii pitkään käyttöön. Se sopii Bosch sähkötyökaluun GSB 24 ,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V, GBH24 V, GBH24 V. Katso sivun lopusta lista tarvikeakun kanssa yhteensopivista työkalumalleista.

Bosch sähkötyökalun vaihtoakku:
✔ Pitkäkestoinen akku - korkea 3Ah kapasiteetti
✔ Ilman verkkovirtaa - työskentele pitkään ilman lataustaukoja
✔ Käytä joka ympäristössä - kestää hiekkaa ja vesipisaroita
✔ Säännöllinen ja kattava testaus - jokainen rakennettu kenno testataan
✔ Täysi teho useidenkin latauskertojen jälkeen - moderni nykyaikaisen NiMH-tekniikan ansiosta, joka vähentää vaikutusta muistiin
✔ Turvallinen - suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta, ylijännitteeltä ja iskuilta
✔ 100% yhteensopiva vaihtoakku korvaa alkuperäisen Bosch akun BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 (katso sivun lopusta lista tarvikeakun korvaamista alkuperäisakuista)

Tekniset tiedot:
Tuotemerkki: CELLONIC®
Kapasiteetti: 3Ah
Jännite: 24V
Teknologia: NiMH
Väri: Musta

Tehokkaat ja turvallinset CELLONIC® tarvikeakut edullisesti sähkötyökaluihin, kuten porakoneisiin, ruuvimeisseleihin, ruohonleikkureihin ja sähkösahoihin.

★ 3 vuoden takuu ★
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja siksi tarjoamme 36 kuukauden takuun!

Korvaa seuraavat tuotteet

Bosch 260733445
Bosch 2607335268
Bosch 2607335279
Bosch 2607335280
Bosch 2607335445
Bosch 2607335446
Bosch 2607335448
Bosch 2607335509
Bosch 2607335510
Bosch 2607335537
Bosch 2607335538
Bosch 2607335561
Bosch 2607335562
Bosch 2607335637
Bosch 2607335645
Bosch B-8230
Bosch BAT030
Bosch BAT031
Bosch BAT240
Bosch BAT299
Bosch BH-2424
Bosch BTP1005

Sopii seuraaviin laitteisiin

Bosch 11524
Bosch 125-24
Bosch 12524
Bosch 12524-03
Bosch 13624
Bosch 13624-2G
Bosch 1645
Bosch 1645-24
Bosch 1645B-24
Bosch 1645K-24
Bosch 1660
Bosch 1660K-24
Bosch 3452
Bosch 3924
Bosch 3924-24
Bosch 3960
Bosch 52324
Bosch 52324B
Bosch BACCS 24V
Bosch GBH 24 V
Bosch GBH 24 VF
Bosch GBH-24V
Bosch GBH24VF
Bosch GCM24V
Bosch GKG 24V
Bosch GKS 24 V
Bosch GKS 24V
Bosch GLI 24 V
Bosch GLI 24V
Bosch GMC 24V
Bosch GML 24 V
Bosch GML 24 V-CD
Bosch GSA 24 VE
Bosch GSA 24V
Bosch GSA 24VE
Bosch GSB 24
Bosch GSB 24 VE-2 Professional
Bosch GSB 24VE-2
Bosch GSR 24 VE-2 Professional
Bosch GSR 24VE-2
Bosch GST 24 V
Bosch GST 24V
Bosch PLI 24 V
Bosch PSB 24VE-2
Bosch SAW 24V

Asiakkaat ostivat myös

Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT030, 2607335445, 2607335510, 2607335561, 2607335268 vaihtoakku, 24V, 3Ah, NiMH
+ Ruuvimeisselisarja, 32 osaa, magneettinen kärjenpidin, torx-, kuusiokolo- ja Y-kärki, matkapuhelimen, läppärin ja elektroniikkalaitteiden huoltoon, tarkkuustyöhön
Hinta molemmille: 84,90 €
Tämä tuote: Akku työkaluun Bosch GSB 24,GML 24 V-CD, GBH 24 VF, GML 24 V - BAT0...  74,95 €

Product reviews

(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: ranska.)
Hyvä on
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: ranska.)
Täyttää kuvauksen odotettu käyttö ja kesto ajan myötä
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: hollanti.)
toimii odotetusti
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: ranska.)
tätä etsin
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: ranska.)
Kuten alkuperäinen
More reviews Less reviews

Suosituimmat tuotteemme