Akku Xiaomi Roborock S50, S51, S55, S6, S7 MaxV Plus, S50, Q7 Max Plus, Dreame D9, D10, W10 5200mAh tuotemerkiltä CELLONIC - Ilman kuorta
Varastossa
Toimitus: 3-5 arkipäivääYhteensopiva
Toimitus: 2.95 €
Yleiskatsaus
100 % yhteensopiva Xiaomi akkuimurin vaihtoakku
Vaihtoakkumme on erityisesti suunniteltu sopimaan akkukäyttöiseen pölynimuriisi. Katso koko lista akkumme kanssa yhteensopivista varsi-imuri- tai robotti-imurimalleista alta.Taattu 5200mAh kapasiteetti
Ilmoittamamme akkujen kapasiteetit ovat todellisia ja taattuja. Tämän akun kapasiteetti on 5200mAh. Näin akkua voi käyttää pitkään harvemmilla lataustauoilla - ihan kuten ilmoitammekin.Tehokas 14.4V BRR-2P4S-5200S akku
Pitkäkestoiset tarvikeakkumme tarjoavat jatkuvasti korkean suorituskyvyn, joka vastaa alkuperäisen pölynimurin akun suorituskykyä tai jopa ylittää sen. Lisäksi akkumme kestävät useita lataussyklejä - jopa 1000 latauskerran verran.Erinomaiset laatu- ja turvallisuusstandardit
Olemme akkuasiantuntijoita jo vuodesta 2004 lähtien. Kaikki akkumme testataan tarkasti, jotta ne täyttävät kokonaan korkeimmat EU-standardit ja enemmänkin - siksi akuillamme on 3 vuoden takuu.Kestävä valinta
Vaihda akku, älä pölynimuria. Fiksumpi, halvempi ja ympäristöystävällisempi valinta. Pienennä ympäristöjalanjälkeäsi kierrättämällä ja vähentämällä tarpeetonta jätettä. Akkumme sopii erinomaisesti vaihtoakuksi alkuperäisen akun sijaan tai myös vara-akuksi.Valitse CELLONIC, etkä tingi laadusta. Tilaa nyt!
Tekniset tiedot
| Tuotenumero: | 924633 |
|---|---|
| Paino: | 418 g |
| Pituus: | 135.6 mm |
| Leveys: | 38 mm |
| Korkeus: | 37.4 mm |
| Jännite: | 14.4V |
| Teknologia: | Litiumionit |
| Kapasiteetti: | 5200mAh |
| EAN: | 4250843489067 |
Yhteensopivuus
Arvostelut
Tuoteturvallisuus
Valmistaja / EU Vastuuhenkilö
| Valmistaja | subtel GmbH |
|---|---|
| Osoite | Mainzer Str. 3, Berlin, 10247, Saksa |
| info@subtel.fi | |
| Käyttöturvallisuustiedote | lataa |