.fi

Akku työkaluun Makita BMR100, 6281D, 6337D, 6280D, 6271DWAE, 6347D, 6339D - 1434, 1422, 193060-0, 1420, 193101-2, 1435, 1433 vaihtoakku, 14.4V, 3Ah, NiMH

Akku työkaluun Makita BMR100, 6281D, 6337D, 6280D, 6271DWAE, 6347D, 6339D - 1434, 1422, 193060-0, 1420, 193101-2, 1435, 1433 vaihtoakku, 14.4V, 3Ah, NiMH

1 / 1

44,95
sis. ALV
Z_MULTIFILTER_NOT_AVAILBALE
Z_MULTIFILTER_NOT_AVAILBALE

Saatavana 24.04.2024 - 24.05.2024
Ennakkotilausetu 5% alennus

Tuotenumero:
912777
Valmistaja:
CELLONIC
Reviews:
(44) (lue lisää)
Tuotteen:
866g
Väri:
punainen

Yhteensopivat tuotteet

Isot projektit vaativat paljon virtaa - ja tehokas CELLONIC® akku luovuttaa sitä!

Miksi kuluttaa aikaa työkalun lataamiseen kun hommat odottavat? CELLONIC® vara-akku sähkötyökaluun antaa 3Ah kapasiteetilla virtaa verstaalla, töissä tai pihalla. Tehokas akku on turvallinen ja sopii pitkään käyttöön. Se sopii Makita sähkötyökaluun BMR100, 6281D, 6337D, 6280D, 6271DWAE, 6347D, 6339D. Katso sivun lopusta lista tarvikeakun kanssa yhteensopivista työkalumalleista.

Makita sähkötyökalun vaihtoakku:
✔ Pitkäkestoinen akku - korkea 3Ah kapasiteetti
✔ Ilman verkkovirtaa - työskentele pitkään ilman lataustaukoja
✔ Käytä joka ympäristössä - kestää hiekkaa ja vesipisaroita
✔ Säännöllinen ja kattava testaus - jokainen rakennettu kenno testataan
✔ Täysi teho useidenkin latauskertojen jälkeen - moderni nykyaikaisen NiMH-tekniikan ansiosta, joka vähentää vaikutusta muistiin
✔ Turvallinen - suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta, ylijännitteeltä ja iskuilta
✔ 100% yhteensopiva vaihtoakku korvaa alkuperäisen Makita akun 1434, 1422, 193060-0, 1420, 193101-2, 1435, 1433 (katso sivun lopusta lista tarvikeakun korvaamista alkuperäisakuista)

Tekniset tiedot:
Tuotemerkki: CELLONIC®
Kapasiteetti: 3Ah
Jännite: 14.4V
Teknologia: NiMH
Väri: punainen

Tehokkaat ja turvallinset CELLONIC® tarvikeakut edullisesti sähkötyökaluihin, kuten porakoneisiin, ruuvimeisseleihin, ruohonleikkureihin ja sähkösahoihin.

★ 3 vuoden takuu ★
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja siksi tarjoamme 36 kuukauden takuun!

Korvaa seuraavat tuotteet

Makita 1420
Makita 1422
Makita 1433
Makita 1434
Makita 1435
Makita 192600-1
Makita 192699-6
Makita 192699-A
Makita 193060-0
Makita 1930600
Makita 193062-6
Makita 193101-2
Makita 193158-3
Makita 193159-1
Makita 193159-A
Makita 93062-6
Makita 93062-6.
Makita ML1420

Sopii seuraaviin laitteisiin

Makita 1051D
Makita 1051DWA
Makita 1051DWAE
Makita 1051DWD
Makita 1051DWDE
Makita 1051DWF
Makita 1051DWFE
Makita 1051DZ
Makita 4033D
Makita 4033DZ
Makita 4332D
Makita 4333D
Makita 4333DWAE
Makita 4333DWD
Makita 4333DWDE
Makita 4333DZ
Makita 5094DWD
Makita 5630DWD
Makita 6228D
Makita 6228DW
Makita 6228DWAE
Makita 6228DWBE
Makita 6228DWE
Makita 6233D
Makita 6233DWAE
Makita 6233DWBE
Makita 6236D
Makita 6236DWBE
Makita 6236DWDE
Makita 6237D
Makita 6237DWDE
Makita 6271DWAE
Makita 6280D
Makita 6280DWAE
Makita 6281D
Makita 6281DWAE
Makita 6333D
Makita 6333DA
Makita 6333DWA
Makita 6333DWAE
Makita 6333DWBE
Makita 6336D
Makita 6336DWA
Makita 6336DWAE
Makita 6336DWB
Makita 6336DWBE
Makita 6336DWDE
Makita 6337D
Makita 6337DWAE
Makita 6337DWDE
Makita 6337DWDESP
Makita 6337DWFE
Makita 6339D
Makita 6339DWDE
Makita 6339DWFE
Makita 6347D
Makita 6381D
Makita 6381DWPE
Makita 6932FD
Makita 6932FDWDE
Makita 6933FD
Makita 6934FD
Makita 6934FDWDE
Makita 6935FD
Makita 6935FDWDE
Makita 6935FDWDEX
Makita 8280D
Makita 8280DWAE
Makita 8281D
Makita 8281DWAE
Makita 8381D
Makita 8433D
Makita 8433DWAE
Makita 8433DWDE
Makita 8433DWFE
Makita 8434D
Makita 8434DWFE
Makita BMR100
Makita JR140D
Makita JR140DWA
Makita JR140DWAE
Makita JR140DWB
Makita JR140DWBE
Makita JR140DWD
Makita ML140
Makita ML140 Flashlight
Makita ML141
Makita ML141 Flashlight
Makita ML142
Makita ML142 Flashlight
Makita ML143
Makita ML143 Flashlight
Makita UB140D
Makita UB140DWA
Makita UB140DWB
Makita UB141D

Product reviews

(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: saksa.)
Toimitus postitse AB:n mukaisesti. Kuvaus ja mitat kuten Internetissä on ilmoitettu. Ensimmäinen käyttökerta uuden Accun kanssa sujui hyvin. Lataus olemassa olevalla Makita-laturilla ilman ongelmia. Pitkäaikainen testi ei ollut vielä mahdollista.
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: hollanti.)
Toimii taas tavalliseen tapaan! Vielä parempi
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: saksa.)
Nopea ja hyvä, vakava myyjä
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: ranska.)
Alkuperäistä tehokkaampi Ei vielä käytetty
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: saksa.)
*****
More reviews Less reviews

Suosituimmat tuotteemme