.fi

Akku kaukosäätimeen Logitech Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 - F12440023,NTA2340,R-IG7, 950mAh, 3.7V vara-akku

Akku kaukosäätimeen Logitech Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 - F12440023,NTA2340,R-IG7, 950mAh, 3.7V vara-akku

1 / 6

Akku kaukosäätimeen Logitech Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 - F12440023,NTA2340,R-IG7, 950mAh, 3.7V vara-akku Akku kaukosäätimeen Logitech Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 - F12440023,NTA2340,R-IG7, 950mAh, 3.7V vara-akku Akku kaukosäätimeen Logitech Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 - F12440023,NTA2340,R-IG7, 950mAh, 3.7V vara-akku Akku kaukosäätimeen Logitech Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 - F12440023,NTA2340,R-IG7, 950mAh, 3.7V vara-akku Akku kaukosäätimeen Logitech Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 - F12440023,NTA2340,R-IG7, 950mAh, 3.7V vara-akku Akku kaukosäätimeen Logitech Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 - F12440023,NTA2340,R-IG7, 950mAh, 3.7V vara-akku
19,95
sis. ALV
Valmis lähetettäväksi
Toimitusaika 3-5 päivää
Valmis lähetettäväksi
Toimituskulut 2,95 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Tuotenumero:
918015
Valmistaja:
CELLONIC
Reviews:
(35) (lue lisää)
Paino:
23g
Väri:
Harmaa

Yhteensopivat tuotteet

Uusi vara-akku Logitech kaukosäätimeen vie huolet virran loppumisesta!

Laadukas CELLONIC® vaihtoakku kaukosäätimeen Logitech Harmony One, Harmony 900 Pro, Di Novo Edge & Mini. Katso sivun lopusta lista kaikista akun kanssa yhteensopivista kaukosäädinmalleista. Tarvikeakku antaa tarpeeksi virtaa kaukosäätimeen kaikkia toimintoja varten ilman, että tarvitsee huolehtia paljonko virtaa on jäljellä.

Logitech vara-akku
100% yhteensopiva vara-akku - korvaa alkuperäisen akun Logitech F12440023,NTA2340,R-IG7 (katso sivun lopusta lista kaikista tarvikeakun korvaamista alkuperäisakuista)
✔ Suuri kapasiteetti ja pitkä käyttöaika - laadukas ja tehokas akku 950mAh kapasiteetilla
✔ Nauti vapaudesta ja riippumattomuudesta - pitkä käyttöaika säästää pitkiltä lataustauoilta
✔ Pitkä käyttöikä täydellä teholla - moderni Litium-tekniikka ilman vaikutusta muistiin
Sertifioitu turvallisuus - suojattu oikosululta, ylikuumenemiselta ja ylijännitteeltä
Säännöllinen ja kattava testaus - jokainen sisäänrakennettu kenno testataan

Tekniset tiedot:
Tuotemerkki
: CELLONIC® vaihtoakku
Kapasiteetti: 950mAh
Jännite: 3.7V
Teknologia: Litiumionit
Mitat: 53 x 33,2 x 7,3mm
Väri: Harmaa

CELLONIC® vaihtoakku antaa tehokkaasti ja turvallisesti virtaa edulliseen hintaan.

3 vuoden takuu
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja siksi tarjoamme 36 kuukauden takuun!

Tärkeitä tuotetietoja

>> RATKAISU RISKI - Vertaa alkuperäisen akun mittoja / suunnittelua akun mittoihin

Korvaa seuraavat tuotteet

Logitech 190304-0004
Logitech 190304-200
Logitech 1903040000
Logitech 1903042001
Logitech 815000037
Logitech 994000033
Logitech F12440023
Logitech HHD10010
Logitech K43D
Logitech M36B
Logitech M41B
Logitech MSE10007
Logitech NC1002
Logitech NTA2340
Logitech R-IG7
Logitech R-RG7
Logitech R1G7
Logitech RLI 001.9

Sopii seuraaviin laitteisiin

Harman Kardon TC30
Logitech diNovo Edge
Logitech DiNovo Mini
Logitech Harmony 720
Logitech Harmony 720 Pro
Logitech Harmony 720 Remote
Logitech Harmony 780
Logitech Harmony 785
Logitech Harmony 880
Logitech Harmony 880 Pro
Logitech Harmony 880 Remote
Logitech Harmony 885
Logitech Harmony 885 Remote
Logitech Harmony 890
Logitech Harmony 890 Pro
Logitech Harmony 890 Remote
Logitech Harmony 895
Logitech Harmony 900
Logitech Harmony 900 Pro
Logitech Harmony 900 Remote
Logitech Harmony MX-880
Logitech Harmony MX-890
Logitech Harmony One
Logitech Harmony R-1G7
Monster AVL300
Monster AVL300s
Monster MCC-AV100

Asiakkaat ostivat myös

Akku kaukosäätimeen Logitech Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 Pro, Harmony 785 - F12440023,NTA2340,R-IG7, 950mAh, 3.7V vara-akku
+ Ruuvimeisselisarja, 32 osaa, magneettinen kärjenpidin, torx-, kuusiokolo- ja Y-kärki, matkapuhelimen, läppärin ja elektroniikkalaitteiden huoltoon, tarkkuustyöhön
Hinta molemmille: 29,90 €
Tämä tuote: Akku kaukosäätimeen Logitech Edge, Mini, Harmony One, Harmony 900 P...  19,95 €

Product reviews

(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: saksa.)
Sain akun ja täydellisessä kunnossa! Erittäin osaava ja ystävällinen asiakaspalvelu!!! Kyllä nähdään heti kun tarvitsen artikkelin! Parhain terveisin
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: saksa.)
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: ranska.)
selkeä ja toimiva sivusto, kilpailukykyiset hinnat, vaatimustenmukainen tuote ja nopeasti vastaanotettu, lyhyesti sanottuna: olen täysin tyytyväinen enkä epäröi tilata uudelleen!
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: saksa.)
Akusta pitää vielä hankkia pitkäaikaista kokemusta, mutta ensisilmäyksellä kapasiteetti vaikuttaa ihan ok.
(Tämä arvostelu on käännetty automaattisesti. Alkuperäinen kieli on: saksa.)
Tuote loistava, nopea toimitus
More reviews Less reviews

Suosituimmat tuotteemme