.fi
ERROR: Translation for ST_PHONE_NUMBER_FI not found!
MON-FRI 10am - 3pm

Akku varten Dell Inspiron 6000 / Inspiron 9200 / Inspiron 9300 / Inspiron 9400 / Inspiron E1505 / Inspiron E1705 - YF976 (4400mAh) , Vaihtoakku

Akku varten Dell Inspiron 6000 / Inspiron 9200 / Inspiron 9300 / Inspiron 9400 / Inspiron E1505 / Inspiron E1705 - YF976 (4400mAh) , Vaihtoakku
×
1 / 1
19,95 ERROR: Translation for ST_VAT_INFO not found!
ERROR: Translation for ST_ON_STOCK_BLACK not found!
ERROR: Translation for ST_ON_STOCK_2ND_FI not found!
ERROR: Translation for DETAILS_QUANTITY not found! 
Valmistaja:
subtel
:
404g
:
Musta
ERROR: Translation for ST_PRODUCT_NUMBER not found!:
100063
×
1 / 1
Valmistaja:
subtel
:
404g
:
Musta
ERROR: Translation for ST_PRODUCT_NUMBER not found!:
100063
Kestävä akku sinun -kannettavaan tietokoneeseesi!

Tämä subtel -vaihtoakku varmistaa, että sinulla on tarpeeksi virtaa päivän pieniin ja suuriin tehtäviin.

✔ Laadukas vaihtoakku, korkea Kapasiteetti: 4400mAh.
✔ Pidempi elinikä – moderni Nykyaikaisen litium-tekniikan ansiosta, jolla ei ole Muisti-Effect.
✔ Taattu turvallisuus: Suojattu Oikosululta, Ylikuumenemiselta ja Ylijännitteeltä.
✔ Jokainen solu tutkitaan erikseen, jotta varmistetaan alan standardien täyttyminen.
✔ 100% yhteensopiva korvatakseen alkuperäisen akkusi.

Tekniset tiedot:
Kapasiteetti: 4400mAh
Jännite: 10.8V - 11.1V
Teknologia: Litiumionit
Väri: musta

Huomio: Korvaava litiumioniakku, jonka kapasiteetti on suurempi (1000 mAh tai enemmän), työntyy hieman ala- tai takaosasta, mutta se on silti sopiva käytettäväksi, sillä korvaava akku on suunniteltu yhteensopivaksi kannettavan tietokoneesi paristokotelon kanssa.

subtel - vaihtoakku - korkeaa laatua edulliseen hintaan.

★ 3 Vuoden Takuu ★
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja

ERROR: Translation for ST_REPLACES not found!

Dell 310-6321
Dell 310-6322
Dell 312-0339
Dell 312-0340
Dell 312-0348
Dell 312-0349
Dell 312-0350
Dell 312-0425
Dell 312-0429
Dell 312-0455
Dell 451-10206
Dell 451-10207
Dell C5447
Dell C5974
Dell D5318
Dell F5635
Dell G5260
Dell G5266
Dell U4873
Dell Y4873
Dell YF976

ERROR: Translation for ST_FITS not found!

Dell Inspiron 6000
Dell Inspiron 9200
Dell Inspiron 9300
Dell Inspiron 9400
Dell Inspiron E1505
Dell Inspiron E1705

Dell XPS Gen 2
Dell XPS M170
Dell XPS M1710 / PP05XB

Dell Precision M6300 / PP05XA
Dell Precision M90 / PP05XA

ERROR: Translation for ST_CROSS_SELL_TEXT not found!

Akku varten Dell Inspiron 6000 / Inspiron 9200 / Inspiron 9300 / Inspiron 9400 / Inspiron E1505 / Inspiron E1705 - YF976 (4400mAh) , Vaihtoakku
+ Laturi varten Dell XPS 14 14z 15 15z M1210 M1330 M140 M1530 - 3m (19.5V,90W)
ERROR: Translation for ST_XAB_TOTAL_2 not found! 37,90 €
ERROR: Translation for ST_XAB_THIS_ARTICLE not found! Akku varten Dell Inspiron 6000 / Inspiron 9200 / Inspiron 9300 / In...  19,95 €