.fi

MA-PE 10 -15

Akku varten Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90 (6600mAh)

Akku varten Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90  (6600mAh)
×
1 / 1
27,95 sis. ALV
Varastossa ja valmiina toimitettavaksi
Toimitusaika 2-4 arkipäivää
Määrä 
Valmistaja:
subtel
:
529g
:
Musta
Tuotenumero:
100064
×
1 / 1
Valmistaja:
subtel
:
529g
:
Musta
Tuotenumero:
100064
Kestävä akku sinun -kannettavaan tietokoneeseesi!

Tämä subtel -vaihtoakku varmistaa, että sinulla on tarpeeksi virtaa päivän pieniin ja suuriin tehtäviin.

✔ Laadukas vaihtoakku, korkea Kapasiteetti: 6600mAh.
✔ Pidempi elinikä – moderni Nykyaikaisen litium-tekniikan ansiosta, jolla ei ole Muisti-Effect.
✔ Taattu turvallisuus: Suojattu Oikosululta, Ylikuumenemiselta ja Ylijännitteeltä.
✔ Jokainen solu tutkitaan erikseen, jotta varmistetaan alan standardien täyttyminen.
✔ 100% yhteensopiva korvatakseen alkuperäisen akkusi.

Tekniset tiedot:
Kapasiteetti: 6600mAh
Jännite: 10.8V - 11.1V
Teknologia: Litiumionit
Väri: musta

Huomio: Korvaava litiumioniakku, jonka kapasiteetti on suurempi (1000 mAh tai enemmän), työntyy hieman ala- tai takaosasta, mutta se on silti sopiva käytettäväksi, sillä korvaava akku on suunniteltu yhteensopivaksi kannettavan tietokoneesi paristokotelon kanssa.

subtel - vaihtoakku - korkeaa laatua edulliseen hintaan.

★ 3 Vuoden Takuu ★
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja

Korvaa seuraavat tuotteet

Dell 310-6321
Dell 310-6322
Dell 312-0339
Dell 312-0340
Dell 312-0348
Dell 312-0349
Dell 312-0350
Dell 312-0425
Dell 312-0429
Dell 312-0455
Dell 451-10206
Dell 451-10207
Dell C5447
Dell C5974
Dell D5318
Dell F5635
Dell G5260
Dell G5266
Dell U4873
Dell Y4873
Dell YF976

Sopii seuraaviin laitteisiin

Dell Inspiron 6000
Dell Inspiron 9200
Dell Inspiron 9300
Dell Inspiron 9400
Dell Inspiron E1505
Dell Inspiron E1705

Dell XPS Gen 2
Dell XPS M170
Dell XPS M1710 / PP05XB

Dell Precision M6300 / PP05XA
Dell Precision M90 / PP05XA

Asiakkaat ostivat myös

Akku varten Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705 / Precision M6300 / M90  (6600mAh)
+ Laturi varten Dell XPS 14 14z 15 15z M1210 M1330 M140 M1530 - 3m (19.5V,90W)
Hinta molemmille: 45,90 €
Tämä tuote: Akku varten Dell Inspiron 6000 / 9200 / 9300 / 9400 / E1505 / E1705...  27,95 €