.fi
ERROR: Translation for ST_PHONE_NUMBER_FI not found!
MON-FRI 10am - 3pm

Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh)

Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh)
Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh) Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh) Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh)
×
1 / 3
2 / 3
3 / 3
27,95 ERROR: Translation for ST_VAT_INFO not found!
ERROR: Translation for ST_ON_STOCK_BLACK not found!
ERROR: Translation for ST_ON_STOCK_2ND_FI not found!
ERROR: Translation for DETAILS_QUANTITY not found! 
Valmistaja:
subtel
:
530g
:
Musta
ERROR: Translation for ST_PRODUCT_NUMBER not found!:
100056
Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh) Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh) Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh)
×
1 / 3
2 / 3
3 / 3
Valmistaja:
subtel
:
530g
:
Musta
ERROR: Translation for ST_PRODUCT_NUMBER not found!:
100056
Kestävä akku sinun -kannettavaan tietokoneeseesi!

Tämä subtel -vaihtoakku varmistaa, että sinulla on tarpeeksi virtaa päivän pieniin ja suuriin tehtäviin.

✔ Laadukas vaihtoakku, korkea Kapasiteetti: 6600mAh.
✔ Pidempi elinikä – moderni Nykyaikaisen litium-tekniikan ansiosta, jolla ei ole Muisti-Effect.
✔ Taattu turvallisuus: Suojattu Oikosululta, Ylikuumenemiselta ja Ylijännitteeltä.
✔ Jokainen solu tutkitaan erikseen, jotta varmistetaan alan standardien täyttyminen.
✔ 100% yhteensopiva korvatakseen alkuperäisen akkusi.

Tekniset tiedot:
Kapasiteetti: 6600mAh
Jännite: 10.8V - 11.1V
Teknologia: Litiumionit
Väri: musta

Huomio: Korvaava litiumioniakku, jonka kapasiteetti on suurempi (1000 mAh tai enemmän), työntyy hieman ala- tai takaosasta, mutta se on silti sopiva käytettäväksi, sillä korvaava akku on suunniteltu yhteensopivaksi kannettavan tietokoneesi paristokotelon kanssa.

subtel - vaihtoakku - korkeaa laatua edulliseen hintaan.

★ 3 Vuoden Takuu ★
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja

ERROR: Translation for ST_REPLACES not found!

Dell 312-0504
Dell 312-0513
Dell 312-0518
Dell 312-0520
Dell 312-0575
Dell 312-0576
Dell 312-0577
Dell 312-0589
Dell 312-0590
Dell 312-0594
Dell 312-0595
Dell 451-10476
Dell 451-10477
Dell FK890
Dell FP282
Dell GK479
Dell GR995
Dell NR222
Dell NR239
Dell TM980

ERROR: Translation for ST_FITS not found!

Dell PP22L
Dell
Inspiron 1520
Dell Inspiron 1521
Dell Vostro 1500

Dell PP22X
Dell Inspiron 1720
Dell Inspiron 1721
Dell Vostro 1700

ERROR: Translation for ST_CROSS_SELL_TEXT not found!

Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 (6600mAh)
+ Laturi varten Dell XPS 14 14z 15 15z M1210 M1330 M140 M1530 - 3m (19.5V,90W)
ERROR: Translation for ST_XAB_TOTAL_2 not found! 45,90 €
ERROR: Translation for ST_XAB_THIS_ARTICLE not found! Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 /...  27,95 €