.fi
0800 918 243
MA-PE 10 -15

Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) Vaihtoakku Varaparisto

Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) Vaihtoakku Varaparisto
Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) Vaihtoakku Varaparisto Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) Vaihtoakku Varaparisto Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) Vaihtoakku Varaparisto Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) Vaihtoakku Varaparisto
×
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4
26,90 sis. ALV
Varastossa ja valmiina toimitettavaksi
Toimitusaika 2-3 arkipäivää
Määrä 
Valmistaja:
subtel
Paino:
355g
Väri:
Musta
Tuotenumero:
100055
Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) Vaihtoakku Varaparisto Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) Vaihtoakku Varaparisto Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) Vaihtoakku Varaparisto Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) Vaihtoakku Varaparisto
×
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4
Valmistaja:
subtel
Paino:
355g
Väri:
Musta
Tuotenumero:
100055

Uutta energiaa sinun -laitteellesi!


Tämä laadukas subtel -vaihtoakku antaa sinulle tarpeeksi virtaa kaikkiin päivän pieniin ja suuriin tehtäviin.

✔ Laadukas vaihtoakku, korkea Kapasiteetti: 4400mAh
✔ Pidempi elinikä – moderni Litium-tekniikka ilman vaikutusta muistiin.
✔ Taattu turvallisuus: Suojattu Oikosululta, Ylikuumenemiselta ja Ylijännitteeltä.
✔ Jokainen solu tutkitaan erikseen, jotta varmistetaan alan standardien täyttyminen.
✔ 100% yhteensopiva korvatakseen alkuperäisen akkusi.

Tekniset tiedot:
Kapasiteetti: 4400mAh
Jännite: 10.8V - 11.1V
Teknologia: Lithium-Ionen
Väri: Musta


subtel - vaihtoakku - korkeaa laatua edulliseen hintaan.

★ 3 Vuoden Takuu ★
Olemme vuonna 2004 perustettu kansainvälinen verkkokauppa, joka tarjoaa laadukkaita tuotteita, ja

Korvaa seuraavat tuotteet

Dell 312-0504
Dell 312-0513
Dell 312-0518
Dell 312-0520
Dell 312-0575
Dell 312-0576
Dell 312-0577
Dell 312-0589
Dell 312-0590
Dell 312-0594
Dell 312-0595
Dell 451-10476
Dell 451-10477
Dell FK890
Dell FP282
Dell GK479
Dell GR995
Dell NR222
Dell NR239
Dell TM980

Sopii seuraaviin laitteisiin

Dell PP22L
Dell
Inspiron 1520
Dell Inspiron 1521
Dell Vostro 1500

Dell PP22X
Dell Inspiron 1720
Dell Inspiron 1721
Dell Vostro 1700

Asiakkaat ostivat myös

Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 / 1700 - GK479 (4400mAh) Vaihtoakku Varaparisto
+ Laturi varten Dell XPS 14 14z 15 15z M1210 M1330 M140 M1530 - 3m (19.5V, 90W) Virtalähde
Hinta molemmille: 43,85 €
Tämä tuote: Akku varten Dell Inspiron 1520 / 1521 / 1720 / 1721 / Vostro 1500 /...  26,90 €